Reklam
Reklam

GAZETECİLİK VEFA ÖDÜLLERİNE KATKI SAĞLAYAN HELVACIOĞLU VE SEZER’E PLAKET VERİLDİ

GAZETECİLİK VEFA ÖDÜLLERİNE KATKI SAĞLAYAN HELVACIOĞLU VE SEZER’E PLAKET VERİLDİ
  • 15.11.2023
Reklam

Türkiye Yerel Basın Birliği (TYBB) Edirne Şube Yönetimi tarafından Keşan’da düzenlenen Gazetecilik-Vefa ödüllerine katkı veren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür plaketi takdim edildi.

Bugün aat 10.00’da Şube Başkanı Erdoğan Demir ile Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu ve Necmi Sezer’i makamında ziyaret ederek ödül töreninde sağladığı katkı nedeniyle kendisine plaketin takdim ederek teşekkür etti.

Helvacıoğlu da basının teşekkür ödülüne layık görüldüklerini belirterek, “Geçtiğimiz Ocak ayında Keşan Belediyesi ve Türkiye Yerel Basın Birliği işbirliğinde düzenlediğimiz Keşan Vefa Ödülleri sonrasında teşekkür ziyaretine gelen birliğimizi ağırladık. Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Başkanı Erdoğan Demir ve Yardımcısı Orçun Oğuz’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.  Şehrimizde haber almamızı sağlayan, sorunları görmemiz ve çözmemize yardımcı olan, Keşan’ımızın tanıtıma destek veren ve değer üreten gazetecilerimize teşekkür eder, görevlerinde başarılar dileriz.” dedi.

İPSALA TİCARET BORSASI BAŞKANI NECMİ SEZER’E DE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Yönetimi tarafından İpsala’da düzenlenen Gazetecilik-Vefa ödüllerine katkı veren İpsalaTicaret Borsası Başkanı Nemci Sezer’e de plaket verildi.

Saat 14.00’de Şube Başkanı Erdoğan Demir ile Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz, İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer’i makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketini verdi.

Plaket törenine; İTB Meclis Başkanı Ali Ercan, Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Sezer, Yönetim Kurulu Üyeleri Tamer Şimşek, Serkan Dubacı, Meclis Üyesi İsmail Göksu ve Genel Sekreter Cüneyt Altınbaş da hazır bulundu.

Sezer, nazik ziyaretlerinden ötürü Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir ile Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz’a teşekkür etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ