Reklam
Reklam

GECELİK KİRASI 3.500 TL, ORGANİZASYON VE DİĞER KİRALAMALAR DÜĞÜN SAHİBİNE AİT

GECELİK KİRASI 3.500 TL, ORGANİZASYON VE DİĞER KİRALAMALAR DÜĞÜN SAHİBİNE AİT
  • 19.02.2021
Reklam

Uzun yıllardan beri işletimi kiraya verilen Keşanspor Düğün Salonu artık Keşan Spor Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi tarafından işletilecek.

Keşanspor Kulübü Yönetimi, düğün salonunu bu yıl itibarı ile özel firmaya kiraya vermeme ve düğün yapacak olan kişilere gecelik boş salon olarak kiraya verme kararı aldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Keşan Spor Kulübü Mali İşler Sorumlusu Egemen Lofçalı, şu bilgilendirmede bulundu: “Bilindiği üzere Keşan Belediye Başkanlığı tarafından ihalesi yapılması neticesinde kulübümüze yeniden kazandırmış olduğumuz Keşanspor Düğün Salonumuz, pandemi kısıtlamalarının hafiflemesi ile birlikte yeni düğün sezonunda faaliyete başlayacaktır. Düğün salonumuzun nasıl işletileceği konusunda Keşan kamu oyunu yönetim kurulumuz adına bilgilendirme ihtiyacı duyduk.

Salonumuz Keşan Spor Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi adına işletilecek olup sadece salon kirası alınacaktır. Salonumuzun gecelik kirası 3.500 TL’dir. Kiralama yapan kişi ücretini, işletmemizin banka hesabına yatıracaktır.

Biz işletmeci olarak sadece salonu kiralamaktayız. Bunun haricinde kamera, organizasyon, müzisyen gibi ekstra düğün gereksinimleri düğün sahibi tarafından bu sektörde çalışmakta olan diledikleri kişiler ile ekstradan anlaşarak düğün organizasyonlarını gerçekleştirebilecektir.

Özellikle belirtmek istediğimiz nokta Keşanspor Düğün Salonu hiç bir organizasyon firması, orkestra ya da kameraman anlaşması olmayıp düğün sahipleri diledikleri kişiler ile anlaşarak düğünlerini yapabilir.

Düğün salonumuzu kiralamak isteyen hemşerilerimiz 0543 591 02 55 numaralı telefondan bilgi alabilirler.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ