Reklam
Reklam

GENEL KURUL, 5 MART 2022 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

GENEL KURUL, 5 MART 2022 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK
  • 02.03.2022
Reklam

Ekin Öztürk, ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) Keşan Şubesi’nin 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Yazılı açıklamada bulunan Öztürk, 5 Mart 2022 Cumartesi günü yapılacak olan genel kurulda başkanlığa aday olacağını dile getirdi.

Ekin Öztürk açıklamasında şunları ifade etti: “Ülkemiz, demokrasinin, özgürlüklerin ve Cumhuriyet değerlerimizin korunması adına günden güne kötüye giderken, karamsarlık artmakta geleceğe olan umut azalmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan gençlere, emanet alınandan daha kötü bir ülke teslim ediliyor olunmasının vicdani huzursuzluğunun herkes tarafından duyulması gerektiği dönemlerdeyiz. Bu gerçekler göz önünde bulundurulduğunda ve Mustafa Kemal Atatürk’ün; ‘Gençler! Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç kuşakların anlayış ve enerjisine bağlanmıştır’ sözü ışığında gençler olarak bizlerde içerisinde bulunduğumuz bu durumu kabullenmek yerine borçlu olduğumuz bu topraklara hizmet etmeyi önümüze koymalı ve çok çalışmalıyız. Bugün anlıyorum ki 27 yıl önce hayatıma yön vermeme sebep olan ve yine benim gibi yüzlerce gencin hayatlarında kırılma noktaları yaratan, çok kıymetli değerler edindiğimiz ve ülkenin geldiği bu noktada bu kıymetli değerlerin çok daha anlamlı olduğu bilinciyle, çocuklarımıza bırakacağımız güzel bir gelecek hayali ve inancıyla Atatürkçü Düşünce Derneği İlçe Başkanlığına aday olduğumu tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyorum.

Sosyal etkinliklerin tekrar hayat bulacağı, kültürel anlamda bir okul niteliği taşıyacak olan ve insanlara daha çok temas eden bir anlayışla; genç olmanın da getirdiği tüm dinamiklerini kullanarak bugün yine bizim gibi gençlerin gelmek için heyecan duyacağı bir Atatürkçü Düşünce Derneği yapısını kurma inancıyla bu yolda yalnız olmadığımı bilmek en büyük onurdur benim için. Buradan bir kez daha söylemek istiyorum ki tüm üyelerimizin hayali olan böyle bir yapıyı oluşturmak için herkesi bu ortak mücadele de görev almaya davet ediyorum.” 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ