Reklam
Reklam

GEVREK: “YÖNETİMDE OLMASAM DA FIRINCI DOSTLARIMIZA DESTEĞİM DEVAM EDECEK”

GEVREK: “YÖNETİMDE OLMASAM DA FIRINCI DOSTLARIMIZA DESTEĞİM DEVAM EDECEK”
  • 21.09.2022
Reklam

Keşan Fırıncılar Derneği Başkanı Ayhan Gevrek, hem başkanlık görevini bıraktı, hem de dernek üyeliğinden ayrıldı. Sahibi olduğu ekmek fırınını devreden Gevrek, mesleğini de sonlandırdığını açıkladı.

Ayhan Gevrek, Keşan Fırıncılar Derneği’ndeki başkanlık görevini yardımcısı Saadettin Baygül’e devretti.

GEVREK: “YÖNETİMDE OLMASAM DA FIRINCI DOSTLARIMIZA DESTEĞİM DEVAM EDECEK”

Gevrek ve Baygül, bugün Keşan Fırıncılar Derneği’nde bir araya gelerek, görev devir teslimi yaptı.

36 yıldır fırıncılık ile uğraştığını belirten Ayhan Gevrek, şunları söyledi: “36 yıl önce başladığım fırıncılık mesleğini sonlandırdım. Faal durumda olan fırınımızı başka arkadaşlarımıza devrettik. Mesleği bıraktığım için dernek yönetiminden de ayrılmak zorundayım. Dernek Başkanlığını, yapılacak ilk genel kurula kadar Saadettin Baygül arkadaşımıza devrettim. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum. Bundan sonra yönetimde olmasam da fırıncı dostlarımıza desteğim devam edecektir. Bu güne kadar bizlere destek olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hakkım varsa herkese helal olsun.”

BAYGÜL: “YOLU DA BAHTI DA AÇIK OLSUN”

Başkanlık görevini devralan Saadettin Baygül de Ayhan Gevrek’e emekliliğinde uzun ömür ve mutluluklar dileyerek, “Bu güne kadar vermiş olduğu emeklerinden ötürü Ayhan arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Yolu da bahtı da açık olsun. Tecrübesinden yararlanmak için bazı konularda kendisini sık sık rahatsız edeceğiz. Kendisine hakkımız geçti ise helal olsun.” diye konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ