Reklam
Reklam

“GIDA İHTİSAS OSB’DE ARTIK İCRAAT ZAMANIDIR”

“GIDA İHTİSAS OSB’DE ARTIK İCRAAT ZAMANIDIR”
  • 08.12.2020
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, yaptığı açıklamayla hem Keşan’a kurulacak Gıda İhtisas OSB’nin tüzel kişilik kazanması ve gelinen süreç hakkında bilgi verdi hem de CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan’ın, Keşan Belediyesi’nin içme suyuna  yapılan indirimin ardından ortaya çıkan tartışmalara karşılık verdi.

“ARTIK SON BİR GAYRETLE İCRAAT ZAMANIDIR”

Açıklamasının başında, Gıda İhtisas OSB ile ilgili bugüne kadar yapılan gelişmeleri aktaran Kılınç, “2014 yılından bu yana çalışmalarını ve bürokrasi ayağını takip ettiğimiz bölgemizin en önemli yatırımlarından biri olacak olan Gıda İhtisas OSB, tüzel kişilik kazanmış oldu.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri, sayın valimiz, sayın milletvekilimiz, sayın kaymakamımız, sayın il başkanımız, sayın belediye başkanımız ile

oda ve borsalarımızın gayretleri Türkiye’de de birlik ve beraberlik örneği teşkil etmiştir.

Tüm bölgeyi heyecanlandıran ve mutlu eden bu son gelişmenin ardından, artık son bir gayretle icraat zamanıdır. Ülkemiz, bölgemiz ve Keşan’ımıza hayırlı olsun.”

“AÇIKLAMALARIN, KEŞAN’IMIZIN KAZANIMLARINA GÖLGE DÜŞÜRME AMACI TAŞIDIĞINI GAYET NET GÖRÜYORUZ”

CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan’ın Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yönelik yaptığı eleştirilerine de değinen Gürcan Kılınç, Keşan’ımızın ve tüm bölgenin geleceği için başta Gıda İhtisas OSB olmak üzere önemli işlere imza atıp halkımızın takdirini kazanırken, bir yandan da bu olumlu gelişmelere gölge düşürme çabası sarf eden açıklamalara şahit oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde CHP Keşan İlçe Başkanı Sayın Recep Pekcan’ın talihsiz ve mesnetsiz açıklamalarını hep birlikte okuduk.

Keşan’ımız için yaşanan her olumlu gelişmeden sonra gölgelemek için açıklama yapmayı adet edinen CHP İlçe Başkanı Sayın Recep Pekcan’ın bu açıklamaları vatandaşımız nezdinde de tutarlı karşılanmıyor.

Sayın Pekcan son olarak maksadını çok iyi bildiğimiz bu tutarsız açıklamalarına Keşan Belediyesi’nin su faturalarında insani indirim kararı hakkında da devam etti.

Açıklamasında ‘Su faturalarınıza indirim olacak mı kontrol edin’ diyerek, vatandaşımız için alınan bu önemli kararı görmezden gelip gölgeleme çabasına girmesini anlamsız buluyoruz.

Keşan Belediyesi ve onun kıymetli meclisi hep birlikte el kaldırarak vatandaşımız için

önemli bir karar almışken, halkın seçtiği bir meclise bu denli bir yakıştırma yapmaya

kimsenin hakkı yoktur.

Siyasi kaygı güderek yapılan bu açıklamaların, Keşan’ımızın kazanımlarına gölge düşürme amacı taşıdığını gayet net görüyoruz.”

HİZMETLER VATANDAŞIMIZIN TAKDİRİNİ KAZANDIKÇA RECEP PEKCAN’DA TELAŞLI BİR RUH HALİ OLUŞUYOR”

“Öncelikli görevimiz, refah içinde bir Keşan oluşturmaktır.” diyerek açıklamasını sürdüren Gürcan Kılınç, devamında da şunları söyledi: “En önemli önceliğimiz de Keşan’ın kaybettiği cazibe merkezi statüsünü tekrar geri kazandırmaktır.

Şimdi bu statü geri gelmeye başladıkça ve yapılan hizmetler vatandaşımızın takdirini kazandıkça Sayın Recep Pekcan’da da aynı orantıda telaşlı bir ruh hali oluşuyor.

Sayın Pekcan çok iyi bilmenizi istiyoruz; güttüğünüz siyasi kaygilarla Keşan’ımız için yapacağımız işlerin önüne geçemezsiniz. Biz her şeye rağmen, var gücümüzle Keşan’ımızın kazanımları için atacağımız adımlardan vazgeçmeyeceğiz.

Biz Keşan’a ve Keşan’da yaşayan vatandaşlarımıza hizmet ederken en önemli şeyin,

gönülden gönüle kurulan yollar olduğunu hiç unutmuyoruz.

Keşan’ımızın kısır çekişmeler ve siyasi kaygılar üzerine kurulu bir anlayış ile kaybedecek bir dakikası bile yoktur.

Bu kıymetli çalışmaların ve bunlari karalamaya yönelik yapılan açıklamaların takdirini halkımıza bırakıyorum.

Bu düşüncelerle, tüm halkımıza gönül dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ