Reklam
Reklam

HASAN KOCAMAN: “PAZARIMIZ, 10.00 – 17.00 SAATLERİ ARASINDA AÇILABİLECEK”

HASAN KOCAMAN: “PAZARIMIZ, 10.00 – 17.00 SAATLERİ ARASINDA AÇILABİLECEK”
  • 04.05.2021
Reklam

Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Kocaman, ülke genelinde olduğu gibi Keşan’da da 8 Mayıs 2021 Cumartesi günü halk pazarının kurulacağını duyurdu.

Vatandaşların bayram alışverişlerini yapabilmeleri için her bayram öncesi kurulan halk pazarı, ‘Tam Kapanma’ya rağmen Ramazan Bayramı öncesi kurulacak.

Ülke genelinde olduğu gibi Keşan’da da cumartesi günü kurulacak gıda ve tuhafiyeciler pazarının 10.00-17.00 saatleri arasında açık kalacağı bildirildi.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından Türkiye Meyve Sebze ve Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca’nın konuyla ilgili açıklamasın paylaşan Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Kocaman, şunları ifade etti: “Çok şükür devletimiz ikinci çağrımıza da cevap verdi. Aldığımız bilgiye göre haftada bir gün olmak üzere pazarlarımız cumartesi günü 10.00 ile 17.00 saatleri arasında açılabilecektir. Lütfen kurallara uyalım ki devam edebilelim. Tüm esnaflarımıza ve halkımıza sağlıklı günler dilerim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ