Reklam
Reklam

HAYIRLI İŞLER DİLERİZ

HAYIRLI İŞLER DİLERİZ
  • 07.09.2022
Reklam

Keşan’da hizmet veren Yetiştir Kurye’nin açılışı, bugün düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Yetiştir Kurye’nin Kurtuluş Caddesi Yılmazlar Pasajı’nda hazırlanan bürosunda yapılan açılışa; TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Hasan Kocaman ve misafirler katıldı.

Açılışta konuşan Şapçı, şunları söyledi: “Yetiştir Kurye’nin bölgemizde başlatmış olduğu bu güzel proje için tekrardan teşekkür ediyorum. Pandemi ile birlikte günümüz şartlarında değişen ekonomi modelini en güzel şekilde yenilikçiliğe nasıl ayak uydururum, nasıl yerel esnafa hizmet ederim mantığı ile başlayıp bölgemizde yapılmayanı yapan, kuryesi olmayan işletmelere ve marketlere böyle imkân sunan Yetiştir Kurye ekibini buradan tebrik ediyorum. Keşan’daki hem marketlerimizin hem de restoranlarımızın paket servis aracılığı ile büyümesini sağladığı içinde şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Bugün açılışa davet ettikleri için buradan tekrar teşekkür ederim. Odamız üyesi genç girişimci kardeşlerimiz, eşleri ile beraber açmış oldukları işletmede birlikte çalışıyorlar, bu da çok güzel bir tablo. Aile şirketinin nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda hepimize örnek oluyorlar.

İstihdama şu anda 20’nin üzerinde katkıları var ve bu sayı git gide büyüyor. Hedeflerinde de 40’ın üzerinde kişiyi istihdam etmek olduğunu söylüyorlar. Bizler de çıkmış oldukları yolda başarılar diler; bol bereketli kazançlar sağlamalarını temenni ederiz.”

Yetiştir Kurye’ye hayırlı işler, personeline de hızlı ve kazasız işler dileriz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ