Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “11 MAHALLEYE 11 SEMT SAHASI İÇİN İMZALARIMIZI ATTIK”

HELVACIOĞLU: “11 MAHALLEYE 11 SEMT SAHASI İÇİN İMZALARIMIZI ATTIK”
  • 21.10.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ilçedeki 11 mahalleye 11 semt sahası yapımı için protokol imzalandığını bildirdi.

Helvacıoğlu, ilçeye yeni spor tesisleri kazandırmak için çalışmalar yaptıklarını ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ilçe ziyaretinde söz verdiği “11 Mahalleye 11 Semt Sahası” projesi için imzaların atıldığını belirtti.

Helvacıoğlu, Keşan’ın spor ile anılan şehir olması için çalıştıklarını dile getirdi.

İlçedeki spor tesislerinin artırılması için çalışmaları sürdüreceklerini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Keşanımızı ziyaretinde söz verdiği 11 mahalleye 11 semt sahası için imzalarımızı attık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızın finansmanı ile yapılacak semt sahalarımız için desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımıza, Gençlik ve Spor Bakanımız Kasapoğlu’na, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e, AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Dr. Fatma Aksal’a, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’ya ve AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a teşekkür ederiz.” dedi. (AA)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ