Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “ONLARA CANIMIZ FEDA”

HELVACIOĞLU: “ONLARA CANIMIZ FEDA”
  • 28.03.2022
Reklam

Antalya’daki U-14 Milli Takım Seçme Kampı’na davet edilen Keşan Genç Ordu Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları, bugün Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Antrenörleri Fatih Uygun ile birlikte saat 15.30 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen U-14 Ligi oyuncuları Kerem Özmen ile Şerif Hamzayay’ı, Başkanı Mustafa Helvacıoğlu makam odasında ağırladı.

Kendi liginde namağlup lider olan Keşan Genç Ordu Takımı’nın yetenekli sporcuları Kerem Özmen ile Şerif Hamzayay’ı tebrik eden Helvacıoğlu, “Başarılı sporcularımız Milli Takım il ve bölge karmasındaki üstün performansları sonrası Antalya U-14 milli takım seçme kampına da davet edildiler. Genç sporcularımızla gurur duyduk ve onlara canımız feda. Başarılı sporcularımızın daha iyi yerlere gelmesi için Keşan Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa fazlasıyla yapmaya hazırız.” dedi.

Mustafa Helvacıoğlu, başarılı sporcuları ve antrenörleri Fatih Uygun’u tebrik etti ve kendisine hediye edilen, isminin yazılı olduğu formayla günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ