Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “YOL VE 1200 METRE KALDIRIM YAPMAK İÇİN İŞE BAŞLADIK”

HELVACIOĞLU: “YOL VE 1200 METRE KALDIRIM YAPMAK İÇİN İŞE BAŞLADIK”
  • 04.05.2021
Reklam

Keşan Belediyesi, Metin Çırpan Caddesi’nde altyapı ve zemin hazırlıklarının ardından yol ve kaldırım yapım çalışmalarına bugün başladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Meclisi üyesi Şafak Uslu ile birlikte çalışmaların gerçekleştirildiği alana gelerek, yerinde incelemelerde bulundu ve Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç’tan bilgi aldı.

“1200 METRE KALDIRIM YAPMAK ÜZERE İŞE BAŞLADIK”

Metin Çırpan Caddesi üzerinde yol yapım çalışmalarına devam ettiklerini belirten Helvacıoğlu, “Çamlıkent mevkisindeyiz ve burada ikamet eden vatandaşlarımızın yolunu, kaldırımını yapmak için tekrardan işe koyulduk. Bilindiği üzere bir süre mola vermiştik. Zeminin sağlam olması çok önemli ve bu nedenle 1-1,5 ay gibi bekledik. Şu anda zemin çok sağlam. Gereken şartlar oluştu ve zemin sıkılaştı. Şu anda taş döşeme çalışmalarının tam zamanı. 1200 metre kaldırım yapmak üzere işe başladık. Bayrama kadar Çamlıkent’te ikamet eden vatandaşlarımızın 1200 metrelik kaldırımı bitecek, bayramdan sonra da yolu yapacağız. Buna söz veriyoruz. Keşan’ımıza, Çamlıkent sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Keşan’ımızın tüm yollarının yenilenmesi ve tamir olması, güzelleşmesi, konforunun artması için her türlü çabayı gösteren bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ