Reklam
Reklam

“HEMŞEHRİLERİMİN VE VATANDAŞLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLU OLSUN”

“HEMŞEHRİLERİMİN VE VATANDAŞLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLU OLSUN”
  • 30.12.2020
Reklam

AK Parti Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, bugün yaptığı açıklamada, halkın yeni yılını kutladı.

Altın, mesajında “AK Parti iktidarları ile birlikte eğitimde, sağlıkta, ekonomide, ulaşımda, yerli üretimimizde başlatılan atılım ve yatırımlar, 2023 yılı hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz, 2021 yılında da aynı kararlılıkla devam edecektir.” ifadelerini de kullandı.

Nuriye Altın’ın açıklamasında şunları kaydetti:

“Çok kıymetli hemşehrilerim. Sevinçlerimizle, mutluluklarımızla, üzüntülerimizle, sağlığımızla, sevdiklerimizle, acısı ve tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2020 yılında dünyada ve ülkemizde COVID-19 salgını ile karşı karşıya kaldık. Maalesef bu virüse yenik düşen vatandaşlarımızı ve sevdiklerimizi kaybettik. Salgınla birlikte ülkemiz zor bir sürece girdi. Bu zorlu süreci, Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği, sağlık sistemimizin sağlam temellere dayalı olması ve halkımızın duyarlı davranması ile en kısa sürede atlatacağımızdan şüphemiz yoktur.

Bundan sonra da milletimizin güçlü duruşu ile ülkemiz tüm zorlukları aşacaktır. Sağlık Bakanımızı ve tüm sağlık sektörü çalışanlarımızı yürekten tebrik ediyoruz. Devletimiz üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Bizlere düşen; kurallara, tedbirlere uymak, biraz sabır göstermek ve teşkilatımız ile hemşerilerimizle, ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmak, heyecanımızı da diri tutmaktır. 2020 yılında huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı. Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı. Bir çok ülke büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürdü. AK Parti iktidarları ile birlikte eğitimde, sağlıkta, ekonomide, ulaşımda, yerli üretimimiz de başlatılan atılım ve yatırımlar, 2023 yılı hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz, 2021 yılında da aynı kararlılıkla devam edecektir. İstikrarlı büyüme ve kalkınma, süreci kat kat artarak yeni başarılarla taçlandırılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının, ülkemize, aziz milletimize ve tüm insanlığa, barış, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyor; Keşanlı hemşehrilerimin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ