Reklam
Reklam

HOLLANDA’DAN SOKAK HAYVANLARINA VERİLMEK ÜZERE GÖNDERİLEN MAMALAR KEHAYKO’YA TESLİM EDİLDİ

HOLLANDA’DAN SOKAK HAYVANLARINA VERİLMEK ÜZERE GÖNDERİLEN MAMALAR KEHAYKO’YA TESLİM EDİLDİ
  • 20.05.2020
Reklam

Hollanda’da evini Atatürk ve Çanakkale Müzesi’ne çeviren Bülent Türker, Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı formayı açık artırma ile satarak elde ettiği geliri Trakya’da bulunan sokak hayvanları için kullandı.

Türker’in Trakya’daki sokak hayvanları için aldığı mamalardan Keşan Belediyesine gönderdiği 100 kilogramlık 2 mama paketi Keşan Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğünden veteriner Hasan Nural ve Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli Erdoğan Demir tarafından Keşan Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Sevinç Cebeci’ye teslim edildi.

Nural ve Demir, Bülent Türker’in sokak hayvanları için Keşan Belediyesine gönderdiği mama nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu adına Türker’e teşekkür ederek şunları söyledi: “Bu günlerde Keşan Belediyesi olarak sokak hayvanlarımız için gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Bu arada tüm vatandaşlarımızı da sokak hayvanlarımıza yardım etmeye çağırıyoruz. Bizlere bu konuda Hollanda’dan destek veren Sayın Bülent Türker’e ve kendisine Trakya’da yardımcı olan gönüllü hayvansever Sedef Kaya’ya da teşekkürlerimi iletiyoruz.”

KEHAYKO Başkanı Sevinç Cebeci de sokak hayvanlarına sahip çıkması nedeniyle Bülent Türker’e teşekkür etti ve tüm duyarlı vatandaşları da sokak hayvanlarına mama konusunda destek olmaya davet etti.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ