Reklam
Reklam

İHALE SONUCU KOMİSYONUN DEĞERLENDİRMESİNDEN SONRA İLERLEYEN GÜNLERDE AÇIKLANACAK

İHALE SONUCU KOMİSYONUN DEĞERLENDİRMESİNDEN SONRA İLERLEYEN GÜNLERDE AÇIKLANACAK
  • 09.08.2019
Reklam

Muammer Aksoy Caddesi ve Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nden Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne kadar olan yolun beton asfalt şeklinde asfaltlanması işinin ihalesi bugün gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce, İlçedeki Muhtelif Cadde Ve Sokaklarında Silindirle Sıkıştırılmış Beton Yol Kaplama ve Tretuvar Yapımı yapım işi 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu’na göre açık ihale usulü ile ihale edildi.

İhale, Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi ve saat 11.00’de başladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ve İhale Komisyonu Başkanı Destek Hizmetleri Müdürü Aytuğ Bayır, İnşaat Mühendisi Basri Akten, İnşaat Teknikeri Atiye Çavuş, orman mühendisi Pelin Sençper ve şef Mehmet Dinçer’den oluşan ihale komisyonu gözetiminde gerçekleştirilen ihaleye 3 firma katıldı.

İhale, 4020 m3 Beton Yol Yapılması, 7843 m2 Prizma Taşı ve 5840 m bordür döşenmesi ve muhtelif miktarlarda birim fiyat tariflerinde belirtilen inşaat işlerini kapsıyor.

İhalenin nihai sonucunun ilerleyen günlerde komisyonun değerlendirmesinden sonra açıklanacağı bildirildi.

Salman İnşaat, Serin Beton ve Beyka Beton’un katıldığı ihaleyle ilgili açıklama yapan Başkan Helvacıoğlu, ihaleye katılan tüm firmalara Keşan’a yapacakları yatırım teşekkür etti ve Keşan’ın en büyük yol ihtiyaçlarından biri olan Muammer Aksoy ile Muhtar Ali Çevikel caddelerinin beton asfalt şeklinde ihalesini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.

Helvacıoğlu, yapılacak yeni yolun Keşan’ın ana arterlerinden biri olacağını ifade etti ve yolun Keşan’a hayırlı olmasını temenni etti.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ