Reklam
Reklam

IHLAMUR VE İĞDEDEN OLUŞAN 72 AĞAÇ DİKİLECEK

IHLAMUR VE İĞDEDEN OLUŞAN 72 AĞAÇ DİKİLECEK
  • 08.11.2019
Reklam

1985/86 Keşan Lisesi mezunları, Keşan Belediyesi işbirliği ile Yeni Mahalle’de geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan Bilal Ergeç Parkı’nı, yarın (9 Kasım 2019 Cumartesi) ağaçlandıracak.

Ağaç dikim töreni, saat 13.00’te başlayacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşunda bulunulmasının ardından törende, Keşan Belediye Bandosu eşliğinde İstiklal Marşı söylenecek.

Tören, 86 mezunları adına mezun Nigar Yanar Öztokuç’un günün anlam ve önemine dair konuşması, mezun Kemal Ayaroğlu’nun duygu ve düşüncelerini anlatması ve Keşan Lisesinde uzun yıllar Beden Eğitimi öğretmenliği yapan, emekli ve törene Konya’dan gelerek katılacak olan Zeynep Gücüyener’in konuşması ile sürecek.

Temsili yoklama yapılmasından sonra tören, ağaçlara takılacak plakaların dağıtımı ile devam edecek.

Tören, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun konuşması ile sona erecek.

Ağaç dikimine ise mezun öğrenciler tarafından saat 11.00’de başlanılacak. Parka mezun öğrenciler tarafından 71 adet ıhlamur ve iğde ağacı dikilecek.

Törene; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, merhum Bilal Ergeç’in ailesi, Keşan Lisesi 85/86 mezunları ve aileleri katılacak.

Öte yandan, parka dikilecek ağaçların bakımı zaman zaman mezunlar, zaman zaman ise Keşan Belediyesi tarafından yapılacak. Ayrıca parka, Keşan Lisesi mezunları tarafından ağaçlandırıldığını belirten bir tabela da asılacak.

Keşan Lisesi mezunları, verdikleri destek ve ilgiden ötürü, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na da teşekkür etti. (NAZAN ÖZDİLEK)

 

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ