Reklam
Reklam

İSTEKLER GROUP ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ A.Ş’DEN ENGELLİLER HAFTASI’NDA ANLAMLI BAĞIŞ…

İSTEKLER GROUP ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ A.Ş’DEN  ENGELLİLER HAFTASI’NDA ANLAMLI BAĞIŞ…
  • 19.05.2020
Reklam

İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. tarafından ‘Engelliler Haftası’ nedeniyle ihtiyaç sahibine ulaşması için alınan tekerlekli sandalye, Keşan Engellileri Koruma Derneği yöneticilerine teslim edildi.

İstekler Group Alışveriş Merkezleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İstek, bugün, tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibine ulaştırmak üzere Dernek Başkanı Fatma Öz’e teslim etti.

AYDIN İSTEK…

Konuyla ilgili duygularını ifade eden İstek, “10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Bendis AVM yönetimi olarak karar aldık. Daha önceleri de Keşan Engellileri Koruma Derneği ile birlikte bir çok projede yer almıştık ve desteklerimiz olmuştu. Görüşmelerimiz sonucu bir engelli vatandaşımızın tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğu bildirildi. İnşallah ihtiyacı olan birine destek olabilmişizdir. İhtiyaç sahiplerine ulaşabilmemize vesile oldukları için dernek yöneticilerimize de teşekkür ederiz.” dedi.

FATMA ÖZ…

Sandalyeyi teslim alan Dernek Başkanı Fatma Öz de şunları ifade etti: “Bu anlamlı destek için Bendis AVM ailesine teşekkür ediyorum. Sizinle daha önce de birçok kez aynı projelerde yer almıştık ve bizlere desteğinizi hiç bir zaman esirgemediniz. Bu anlamlı haftada, bu anlamlı destek için çok teşekkür ederiz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ