Reklam
Reklam

İYİ PARTİ EDİRNE İL KONGRESİ 5 TEMMUZ’DA…

İYİ PARTİ EDİRNE İL KONGRESİ 5 TEMMUZ’DA…
  • 03.07.2020
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, bugün yaptığı açıklamada, tüm partilileri Edirne İl Başkanlığının olağan kongresine davet etti.

Sarıkeçe, İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı 2. olağan kongresinin 5 Temmuz 2020 Pazar günü yapılacağını ifade etti.

“GÜVEN DUYULAN, İNSANLARA HUZUR VEREN SORUMLU BİR YAPI OLSUN İSTEDİK”

İYİ Parti’nin 2017 yılında büyük zorluklarla kurulduğunu ve bugüne kadar da büyük aşamalar kaydettiğini vurgulayan Zafer Sarıkeçe, şunları söyledi: “Milletimiz için devlet, korku ve baskı gibi görünmesin. Güven duyulan, insanlara huzur veren sorumlu bir yapı olsun istedik. İçerisinde ayrıcalık taşımayan, herkesi birleştiren, beraberlik ve benzerlikleri büyüten kapsayıcı bir yönetim anlayışıyla yönetilsin istedik. İnsana ve topluma değer veren güçlü bir millet bağı ile sistem karşısında varlığını sürdüren, toplumda birlik, ekonomide güven, yönetimde liyakat düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yokunda yalnızca cesurlar ile hareket ederek 2017 yılında nice zorluklarla kurulmuş olan partimiz büyük aşamalar kaydetmiştir.”

Edirne İl Başkanlığı kongresinin, Edirne Olin Kavşağı Austin Kafe’de yapılacağını ve saat 11.00’de başlayacağını dile getiren Sarıkeçe, “Kuruluşumuzdan bu yana bizleri samimiyetle destekleyen başta kıymetli üyelerimiz olmak üzere tüm aziz hemşerilerimizi 5 Temmuz’daki olağan kongremize bekliyoruz.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ