Reklam
Reklam

İYİ PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ PROF. DR. MEHMET AKALIN’DAN YOĞUN ZİYARET TRAFİĞİ

İYİ PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ PROF. DR. MEHMET AKALIN’DAN YOĞUN ZİYARET TRAFİĞİ
  • 03.10.2023
Reklam

İYİ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın, ziyaret maratonuna hız kesmeden devam ediyor. Akalın, Edirne İl Başkanı Alpay Alpagut Engin, İlçe Başkanı Bahri Bilen ve İl Başkan Yardımcısı Tarık Aldeniz ile birlikte kısa süre önce göreve başlayan Edirne İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun‘u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Akalın ayrıca ziyarette, Edirne’nin asayiş ve huzuru için özveriyle çalışan tüm emniyet güçleri için iyi dileklerini sundu.
Bu ziyaretlerin ardından Akalın, İl Başkanı Alpay Alpagut Engin ve önceki dönem İl Başkanı Ekrem Demir ile birlikte yeni atanan Edirne Vali Yardımcısı Ercan Çiçek‘e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Milletvekili Akalın, Trakya Üniversitesi Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi Müdürü Ruhi Pehlivancık‘ı da ziyaret ederek, Edirne’nin tarihine ve kültürüne dair sohbette bulundu.

Son olarak Meriç Hükümet Konağı’nda, İl Başkanı Alpay Alpagut Engin ve Meriç İlçe Başkanı Ömer Ergin ile birlikte yeni göreve başlayan Meriç Kaymakamı Özgü Özen‘i ziyaret eden Akalın, kaymakamlık makamında gerçekleşen bu ziyaret için Özen‘e teşekkür etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ