Reklam
Reklam

İYİ PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞE DENİZ, ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

İYİ PARTİ İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞE DENİZ, ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
  • 08.05.2021
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Deniz, yarın kutlanacak Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Anneler Günü’nü kutlayan Deniz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Anne sevgisi sevgilerin en güzeli, en değerlisi ve kutsalıdır. Anneler karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileriyle başımızın tacıdır. Onlara sadece anne demek yeterli olmaz. Onlar evlatlarına yeri gelince öğretmen, doktor, arkadaş yani ihtiyaçları olan her şey olurlar. Aldıkları bu sorumlulukları hiç bir zaman yük olarak görmezler. Hayatlarını evlatları için yaşarlar ve yaşamları boyunca tek dilekleri ve istekleri evlatlarının mutlu olmasıdır .Unutmayalım ki çocuk mutluysa anne mutlu; anne mutluysa aile mutludur.

Bizim için ömrünü adayan annelerimize layık evlatlar olmaya çalışıp onlardan öğrenmiş olduğumuz sevgiyi, saygıyı, şefkati doyasıya onlarla paylaşmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle İYİ Parti Keşan İlçe Kadın Kolları olarak; başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım ve bu kutsal vatan uğruna şehit olan şehit veren; yeri gelince vatan toprağını evladı gibi bağrına basan tüm annelerimizin ve yüreğinde insan sevgisi barındıran, bir çocuğun başını okşayınca içi huzurla dolan, annelik duygusunu her zerresinde hisseden tüm kadınların anneler gününü en içten dileklerimizle kutlar saygı, sevgi ve minnetlerimizi sunarız.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ