Reklam
Reklam

“İYİ PARTİ ÜYELERİNİ, YENİDEN AİLESİNE DÖNMEYE DAVET EDİYORUM”

“İYİ PARTİ ÜYELERİNİ, YENİDEN AİLESİNE DÖNMEYE DAVET EDİYORUM”
  • 19.04.2023
Reklam

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Keşan İlçe Başkanlığı’na görevlendirilen Zafer Sarıkeçe, basın toplantısı düzenledi.

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Gökhan Yılmaz ve ekibinin görevlerinden istifa etmesinin ardından, boşalan İlçe Başkanlığı görevine Genel Merkez tarafından eski başkan Zafer Sarıkeçe getirilmişti.

Görevlendirmenin ardından bugün basın karşısına çıkan Sarıkeçe, sözlerine tüm İslam aleminin Ramazan ayını ve Ramazan Bayramı’nı kutlayarak başladı.

Parti binasında yapılan ve saat 13.30 sıralarında başlayan toplantıya, Sarıkeçe ve ekibindeki bazı partililer katıldı.

“GENEL MERKEZİMİZ, BİZE TEKRAR GÖREVİNİN BAŞINA GEÇ EMRİNİ VERDİ”

3,5 yıl yürüttüğü ilçe başkanlığı görevini, istifa ederek bıraktıklarını ancak daha sonra genel merkez tarafından görevden alındığı bilgisini verildiğini belirten Sarıkeçe, “Altını çiziyorum, görevden alınmadan önce istifa etmiş bir ilçe başkanı olarak bugün tekrar huzurlarınızdayım. Genel merkezimiz bize tekrar görevinin başına geç emrini verdi. Sayın İl Başkanımız Alpay Alpagut Engin bey tarafıma bildirdi ve bugün de huzurlarınızdayım.” dedi.

“SİYASETTE OLUR BÖYLE ŞEYLER”

“Siyasette olur böyle şeyler.” diyerek sözlerini sürdüren Zafer Sarıkeçe, şöyle devam etti: “Eski Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in tabiri vardır: 8 kere giderim 9 kere gelirim. Bunlar bizim demokrasimizde var olan şeyler. Gönül, bir daha yaşanmamasını arzu eder. Bizler de çok koltuk sevdalısı insanlar değiliz. Emanet aldığımız koltuklarımızı, kırmadan dökmeden bizden sonraki sahiplerine, gençlerimize geri vermektir niyetimiz. Hiçbir beklentimiz olmadı, olamaz da. İnşallah görevimiz bundan sonra kazasız belasız devam eder. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz projelerimiz var. Milletimizin gönlünde olmak için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz. Genel Başkanımız Meral Akşener’i Başbakan yapmak için elimizden gelen tüm mücadeleyi vereceğiz.”

Partinin kapılarını bugünden itibaren yeniden açtıklarını vurgulayan Sarıkeçe, partililere ve partiye üye olmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

Göreve geldikten sonra kendisini arayarak tebriklerini iletenlere teşekkür eden Zafer Sarıkeçe, “İYİ Parti üyelerine yeniden ailelerine dönmeye davet ediyorum. Bayram sonu itibariyle de tam kadro ile sahada olacağız. Nerede kalmıştık diyoruz, hayırlı olsun, Allah utandırmasın.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ