Reklam
Reklam

KADINLARA CİNSEL ORGANINI GÖSTERİP KAÇIYOR

KADINLARA CİNSEL ORGANINI GÖSTERİP KAÇIYOR
  • 29.10.2020
Reklam

Keşan’da bir süre önce yaşanan, kadınların fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabında paylaşan sapıkça olaya, bir yenisi daha eklendi.

Kimliği belirsiz bir kişi tarafından Köy Garajında, Keşan İlçe Emniyet Binasına 100 metre mesafelik bir yerde haftanın birkaç günü kadınlara cinsel organını gösterip kaçan bir sapık olduğu bildirildi.

Sitemize ulaşan kadınlar, havanın kararmasıyla birlikte ortaya çıkan bu sapığın, önce araçların etrafında kimse var mı yok mu diye kontrol ettiğini, ardından da araçlarda az sayıda kadın varsa, cinsel organını gösterip kaçtığını söyledi.

Ayrıca kadınlar, bu kimliği belirsiz kişinin sürekli elinde telefon bulunduğunu ve telefonla konuşuyormuş gibi yapıp etrafta dolaştığını da kaydetti.

Sitemize ulaşarak bilgi veren kadınlar, sapığın maske taktığını ve üzerindeki montun şapkasını da başına geçirerek, kendini gizlediğini belirtti.

Olayın sık sık tekrarlandığını söyleyen ve sapığın cinsel organını gösterdiği anı kameraya kaydeden kadınlar, sapığın bir an önce yakalanıp cezalandırılmasını isteyerek, tedirginliklerini anlattı ve ilgilileri göreve davet etti.

Sapığın cinsel organını gösterip kaçtığı anlar kadınlar tarafından videoda kayıt altına alınırken, polise teslim edilmek üzere tarafımıza verildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ