Reklam
Reklam

KARATAŞOĞLU: “MİLLETİMİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİME SÖZ VERİYORUM”

KARATAŞOĞLU: “MİLLETİMİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİME SÖZ VERİYORUM”
  • 21.03.2023
Reklam

Avukat Olgu Karataşoğlu, bugün düzenlediği basın toplantısında, CHP’den 28. dönem Edirne milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

CHP Keşan İlçe Başkanlığı Lokali’nde düzenlenen ve saat 14.00’te başlayan adaylık açıklamasına; CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek, önceki dönem Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Açış konuşmasını yapan ve “Tarihimizin en önemli seçimine giriyoruz.” diyerek sözlerine başlayan Saner Özdilek, “Hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Her aday adayı arkadaşımız bize güç katıyor. Keşan’dan şuanda, 8 arkadaşımız aday adaylığı dosyasını genel merkeze teslim etti.” dedi.

KARATAŞOĞLU: “MİLLETİMİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİME SÖZ VERİYORUM”

Daha sonra kürsüye gelen Olgu Karataşoğlu, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyet’i korumak ve ülkemizdeki sıkıntıların son bulması için çıkmış olduğum bu kutlu yolda tüm Edirneli vatandaşlarımızın desteğiyle, Atatürk ilke inkılâplarına bağlı kalarak milletimi en iyi şekilde temsil edeceğime söz veriyorum. 28. dönemde partimin de önderliğinde mecliste yer aldığım gün öncelikle gençlerin ve tüm ülke vatandaşlarımızın sesi olacağıma hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Cumhuriyet’inin ikinci yüzyılına girerken 15 Mayıs 2023 sabahında, 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile ülkemizi daha emin adımlarla herkesin daha özgür ve daha güvende hissedeceği bir ülke haline getireceğiz.” diye konuştu.

“ZORLUKLA MÜCADELE ETMEKTEN ÇEKİNMEYENLERİZ”

Sözlerine, Siyaset zorlu bir iştir.’ diyerek devam eden devam eden Olgu Karataşoğlu, “Biz zorlukla mücadele etmekten çekinmeyenleriz. Avukat Olgu Karataşoğlu olarak aday adayı olduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nde Genel Merkezimizin alacağı her türlü aday tercihine saygı duyacağım ve partim için milletim için elimden geleni sonuna kadar yapacağım. Yeter ki tüm halkımız bu davamızda ne kadar kararlı olduğumuzu benimseyebilsinler. Bu seçimde her oyun partimiz ve ülkemizin geleceği için ne kadar önemli olduğunu unutmasınlar.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ