Reklam
Reklam

KARATAŞOĞLU: “MİLLETİMİZ ÜZERİNDEKİ KARA BULUTLARI DAĞITACAK ADAY BENİM VE HAZIRIM”

KARATAŞOĞLU: “MİLLETİMİZ ÜZERİNDEKİ KARA BULUTLARI DAĞITACAK ADAY BENİM VE HAZIRIM”
  • 04.03.2023
Reklam

Keşan’lı Av. Olgu Karataşoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Edirne Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Karataşoğlu, bugün avukatlık ofisinde basın açıklaması düzenledi.

İlk olarak daha önce üyesi olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa ederek Memleket Partisi’ne geçtiğini ve son iki yıldır Mememleket Partisi Edirne İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüttüğünü söyledi.

“Gördüğüm lüzum üzerine yeniden Cumhuriyet Halk Partisi’ne geri döndüm.” diyen Av. Olgu Karataşoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Açıklamasının başında asrın felaketi olan depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; yaralılara da acil şifalar dileyen Karataşoğlu, “Yaralarımızı en kısa sürede ve hep birlikte yaracağız.” dedi.

Karataşoğlu; “Gayemiz Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda toplumumuzun ekonomik ve kültürel gücünü yükseltmek, ülkemizin içinde bulunduğu maddi krize çözüm bulmak ve bu bağlamda vatandaşlarımıza yardım etmektir.

Hedeflerimiz doğrultusunda iktidar olup öncelikle Edirne ve Keşan halkının tüm hayallerini gerçekleştirmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım.”

Sözlerini, “Milletimiz üzerindeki kara bulutları dağıtacak, ufkunu aydınlatacak, önünü açacak ve huzura kavuşturacak güçlü nefes olacak aday şuan benimdir ve karşınızda hazırımdır.” diyerek sürdüren Av. Olgu Karataşoğlu, milletvekilliğine aday adayı olan partililerine de başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ