Reklam
Reklam

KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’NDE NÖBET DEĞİŞİMİ…

KARTOPU ENEZ GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ’NDE NÖBET DEĞİŞİMİ…
  • 27.08.2022
Reklam

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneği’nin 23 Ağustos’ta yapılan genel kurulunun ardından göreve seçilen Yönetim Kurulu, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Buna göre Ulaş Demiray Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Gülhan Bereceli ve Şaban Nar Başkan yardımcılıkları, Esin Savaş sekreter üye ve Hüseyin Çakaloğlu da sayman üyeliğe oy birliği ile görevlendirildi.

Toplantıdaki diğer konularla ilgili bilgi veren Ulaş Demiray, “2 saate yakın süren toplantımızda önümüzde kalan kısa yaz sonu için yapmayı düşündüğümüz etkinlikler de gündeme geldi.

Buna göre; Geleneksel Enez Arkeoloji Turu’nun yapılması için ilgililerle gerekli temaslara başladık. 23-24-25 Eylül tarihlerinde yapmayı planladığımız Kuşadası gezimiz için çabalarımızın yoğunlaştırılmasına karar verdik. Tüm üyelerimiz ve dostlarımızla Enez’in ünlü Saklı Bahçe’sinde bir kahvaltıda buluşmak amacıyla yapılacak organizasyon için bir arkadaşımızı görevlendirdik. ‘Yaza Veda’ adı altında, yakın zamanda Gala’ya bir doğa gezisi ve piknik yapmak için çalışmalara başladık. ‘Enez’in Eğitim Sorunları ve Yerel Çözümler’ konulu Danışma Kurulu toplantımızı Kasım ayında yapmak üzere çalışmalara başlanmasına karar verdik.” dedi.

Demiray ayrıca, “Genel kurulumuzda ve bu toplantıda; bugünkü ekonomik zorluklara, hatta imkansızlıklara rağmen ve inatla sosyal yaşamımızı sürdürmek geliştirmek ve bu olumsuz koşulları aşmak zorundayız. O nedenle daha geniş katılımlarla Derneğimizin örgütlü gücünü artırmak, ortak ve küçük harcamalarla keyifli, üretken, yararlı bir dünyayı Enez’de yaratmayı hep birlikte başarmak konusunda çaba sarf etmek kararlığımız öne çıkan önemli sonuçlardan birisi olmuştur.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ