Reklam
Reklam

KARTOPU ÖDÜLLERİ DE SAHİPLERİNİ BULACAK

KARTOPU ÖDÜLLERİ DE SAHİPLERİNİ BULACAK
  • 26.06.2019
Reklam

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneğinin düzenlediği geleneksel ‘Günbatımı Gecesi’ bu yıl 31 Temmuz 2019 Çarşamba akşamı yapılacak.

Gecede, 2019 yılı Kartopu Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Dernek Başkanı İsmet Esengin, “Bu yıl Derneğimizin kuruluşunun 10. yılı. Bu nedenle gecemizin biraz daha dolu dolu ve renkli geçmesi için çalışıyoruz. Davetiyelerimiz hazır. Limitsiz balık menülü, yemekli gecemizde her yıl olduğu gibi bu yıl da Kartopu Ödüllerimizi sahiplerine sunacağız.” dedi

Esengin, “10. yıl etkinlikleri çerçevesinde 3 ve 4 Ağustos 2019 tarihlerinde de Enez Kaymakamlığı ve Enez Belediye Başkanlığının desteklemesi, hatta üstlenmesi halinde Enez’de yöresel ürünleri, lezzetleri ve kadın üreticileri ön plana çıkarmak ve tanıtımlarını yapmak amacıyla ‘Üretici Kadınlar ve Enez Lezzetleri’ konulu bir etkinlik yapmayı planlıyoruz. 2 günlük etkinlik boyunca Enez’e; sanatıyla, üretimiyle, çalışmalarıyla katkı veren Enez ve köylerinden kadınlarımızın üretimleri ve Enez’e özgü lezzetler satışa sunulacak, sergiler açılacak, söyleşiler yapılacak, yarışmalar düzenlenip ödüller dağıtılacak.” şeklinde konuştu.

Belirtilen tarihlerde Dedeağaç AINOS Derneği’nden 40-50 konuğun bir gece konaklamalı olarak Enez’e gelmeyi planladıklarını da belirten İsmet Esengin, “Bu etkinlik konusunda hazırlanmakta olan taslak programın yakında Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz ve Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç’e sunacağı, sonrasında da kamuoyuyla paylaşacağız.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ