Reklam
Reklam

KAYMAKAM NURİ ÖZDER DE ANTALYA/DÖŞEMEALTI KAYMAKAMLIĞINA ATANDI

KAYMAKAM NURİ ÖZDER DE ANTALYA/DÖŞEMEALTI KAYMAKAMLIĞINA ATANDI
  • 14.07.2020
Reklam

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanlığı Tarafından Yapılan Atamalar Hakkında Karar (Karar: 2020/362) bugünkü Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Buna göre; çok sayıda Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanı, Vali Yardımcısı ve Kaymakam atamasına imza atılan kararname kapsamında 427 mülki idare amirinin yeri değiştirilmiş oldu.

Karar kapsamında Keşan Kaymakamlığına da Gaziantep-Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz getirilirken, Keşan Kaymakamı Nuri Özder ise Antalya/Döşemealtı Kaymakamlığına atandı.

Kaymakam Nuri Özder 2015 yılında Keşan Kaymakamlığına atanmış ve 5 yıldır da bu görevi yürütmekteydi.

CEMALETTİN YILMAZ KİMDİR?

1965 yılında Ordu ilinin Fatsa ilçesinde doğdu. Fatsa’da Kurtuluş İlkokulu, Fatsa Ortaokulu ve Fatsa Lisesini bitirdi. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Mülki İdare Amirliğine 1988 yılında Konya Kaymakam Adayı olarak başladı. Sırasıyla Eskişehir Sarıcakaya Kaymakam Vekilliği, Çorum Dodurga Kaymakamlığı, Batman Beşiri Kaymakamlığı, Ağrı Vali Yardımcılığı, Rize Hukuk İşleri Müdürlüğü, Rize Vali Yardımcılığı, Yozgat Vali Yardımcılığı, Reyhanlı Kaymakamlığı ve Lüleburgaz Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

Yılmaz, 21.07.2015 tarihinden bu yana da Şahinbey Kaymakamlığı görevini sürdürdü ve son kararname ile Keşan Kaymakamlığına atandı.

Cemalettin Yılmaz, evli ve üç çocuk babasıdır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ