Reklam
Reklam

KAYMAKAM ÖZDER, İLK TOPLANTI SONRASI DAĞITIMININ YAPILACAĞINI BİLDİRDİ

KAYMAKAM ÖZDER, İLK TOPLANTI SONRASI DAĞITIMININ YAPILACAĞINI BİLDİRDİ
  • 22.07.2019
Reklam

Keşan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) ve TANAP Doğalgaz İletişim A.Ş. arasında imzalanan “TANAP ile Temiz Çevre Keşan’a iyi gelecek” projesi kapsamında, Keşan’ın köylerinde kullanılmak üzere hazırlanan 300 adet 800 lt’lik galvaniz kapaklı çöp konteynerleri Keşan’a geldi.

Radyolink yolundaki Köylere Hizmet Birliğinin şantiye alanına indirilen konteynerlerin maliyeti 467.100 TL olup, %95 hibe ile alındı.

Konuyla ilgili bugün, Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bazayıt ile İsmail Keleş, şantiye alanına giderek, konteynerleri yerinde inceledi.

Burada açıklama yapan Kaymakam Özder, “Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından hazırlanıp, TANAP tarafından kabul edilen konteyner alımı projemiz bugün itibariyle elimize geçti, teslim edildi. Biz de bu konteynerlerin dağıtımını, ilk toplantı sonrası yapacağız. Bundan sonra çöp konteyneri sorunu olmayacak. Sahil köyleri ağırlıklı olmak üzere bütün köylülerimize dağıtımını yapacağız.” dedi.

AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bazayıt ile İsmail Keleş de, konteynerlerin tüm köylerin halkına hayırlı olması dileğinde bulunarak, köylerdeki eksikliklerin giderilmesi için çalışmaya ve proje üretmeye devam edeceklerini söyledi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ