Reklam
Reklam

KAYMAZ: “HERKESİN OYLARINI KULLANIP, KURUMLARINA SAHİP ÇIKMALARINI İSTİYORUM”

KAYMAZ: “HERKESİN OYLARINI KULLANIP, KURUMLARINA SAHİP ÇIKMALARINI İSTİYORUM”
  • 16.09.2022
Reklam

Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, yaptığı basın toplantısında, yeni dönem için aday olduğunu açıkladı.

1 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan Keşan Ticaret Borsası seçiminde aday olduğunu açıklayan Kaymaz, tüm borsa üyelerini oy kullanmaya davet etti.

Bugün saat 16.00 sıralarında, Ağadayı Dinlenme Tesisleri’nde açıklama yapan Necmi Kaymaz, “1 Ekim’de yapılacak olan seçimde yeniden göreve talibiz.” dedi.

1 Ekim-30 Kasım tarihlerini arasında TOBB’un yeni dönemi için seçim takviminin belirlendiğini dile getiren Necmi Kaymaz, yeni dönem için tekrar aday olduğunu açıkladı ve şöyle devam etti: “Keşan, bulunduğu coğrafi konum itibariyle Keşan Ticaret Borsası’nın çok büyük bir kurum olması gerektiği misyonunu bize yüklemiş bulunmakta. Biz de arkadaşlarımızla bugüne kadar yaptıklarımız ve ortaya koyduğumuz duruşumuz ile tekrar yeni dönemde, bitkisel ve hayvansal üretimin sorunlarını, çözüm önerilerini, gerek şahsımızın TOBB’da hayvancılık kurulu üyeliği, gerekse de yönetim kurulu başkanlığı vasıtasıyla Ankara’da gerek TOBB, gerekse de bakanlık neznindeki toplantılarda, üreticilerimizin sesi olma vizyonuyla tekrar göreve talip olduğumuzu belirtmek isterim.”

Seçimde 205 üyenin oy kullanacağını kaydeden ve tüm üyeleri seçime davet eden Kaymaz, “Herkesin oylarını kullanıp, kurumlarına sahip çıkmalarını istiyorum.” dedi.

Necmi Kaymaz, başka aday olup olmadığı sorusuna da şu yanıtı verdi: “Başka aday olduğu söyleniyor. Her zaman şunu söylerim, biz Keşan’ın iş insanları olarak biz birbirimize rakip değil, alternatif olan listeleriz. Üyelerimizin listelere bakıp, Keşan’ı üretim anlamında daha iyi noktaya taşıyacak kim varsa onu desteklemelerini öneriyorum. Biz ekip olarak buna talibiz.”

Kaymaz son olarak listesinde değişikliğe gidileceğini ve genç isimlerle çalışacağını vurguladı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ