Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA ALTAY’A PLAKET VERİLDİ

KEŞAN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA ALTAY’A PLAKET VERİLDİ
  • 19.01.2021
Reklam

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Altay, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, başkan yardımcıları ve birim amirleri tarafından düzenlenen törenle emekliliğe uğurlandı.

Bugün Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen uğurlama töreni, saat 09.00’da başladı.

Törene; emekliye ayrılan Mustafa Altay, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, başkan yardımcıları Yakup Balcı, Nuran Uslu, Ali Yılmaz ve göreve yeni gelen Tahir Özçınar katıldı.

Başkan Mustafa Helvacıoğlu şunları aktardı: “Emekliye ayrılan başkan yardımcımızı uğurlamak için bir aradayız. Görev süresince kurumumuza verdiği hizmetlerden, beraber çalıştığı dönemde mesai arkadaşlarına gösterdiği olumlu yaklaşım ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Başkan yardımcımız Mustafa Altay artık hizmet bayrağını devrediyor. Görev süresi zarfında çalışma arkadaşları ve bizlerle pek çok zorluğun üstesinden beraber geldik, mesai arkadaşlarımızla güzel günleri birlikte yaşadık. Özellikle Erikli’de susuz geçen dönemde vatandaşlarımızla birebir ilgilendi, sorunlara çözümler üretti. Keşan halkına en iyi şekilde hizmet etme adına çalışma yürüten mesai arkadaşımız, başkan yardımcım Mustafa Altay’ı kutluyorum. Kendisinin tecrübelerinden yararlanmaya devam edeceğiz. Gönül beraberliğimiz sürecek. Emeklilik hayatında ailesiyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Daha sonra konuşan Mustafa Altay da şunları ifade etti: “Hizmet bayrağını devrediyoruz. Benden sonra gelen arkadaşımızın bu görevi başarıyla yürüteceğinden hiç şüphem yok. Hepinize görev sürem boyunca bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Allah size de benim gibi emeklilikler nasip etsin.”

Daha sonra yeniden söz alan Mustafa Helvacıoğlu, şubat ayının sonunda başkan yardımcıları Ali Yılmaz ve Mahmut Yıldırım da emekliye ayrılacaklarını belirterek “Keşan Belediyesi, Keşan halkının yarın ben de olmayacağım. Hizmet bayrağı herkese nasip olur inşallah. 15 yıldır Keşan Devlet Hastanemizde görev yapan Tahir Özçınar da kanuni hakkıyla aramızda. Bundan sonra da belediye başkan yardımcımız olarak görev yapacak. Kendisine başarılar diliyoruz.”

Konuşmaların ardından Altay’a Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu tarafından, verdiği hizmetlerden ötürü başkan yardımcıları ile birlikte ‘Hizmet Şeref Plaketi’ takdim edildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ