Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA HELVACIOĞLU, TEKİRDAĞ’DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

KEŞAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA HELVACIOĞLU,  TEKİRDAĞ’DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU
  • 21.09.2020
Reklam

Bugün, Tekirdağ da birçok ziyaret gerçekleştiren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu; Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Trakya Kalkınma Ajansı Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Cumhuriyet Savcısı Alper Arıtan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sezai Çetin, Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve ile görüşmelerde bulundu.

Keşan’ın gelişimi ile birlikte yatırım ihtiyaçları ve projeleri hakkında Trakya Kalkınma Ajansı Sekreteri Mahmut Şahin ile görüşen Mustafa Helvacıoğlu “Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ile Tekirdağ’da bir araya gelerek, Keşan ve bölgemizin gelişimi için yatırım ihtiyaçları ve projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül ve Keşan’dan Tekirdağ’a Cumhuriyet Savcısı olarak atanan Alper Arıtan’a ziyarette bulunan Başkan Helvacıoğlu şunları kaydetti: “Keşan Çamlıcalı hemşehrimiz Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcımız Soner Gül ve Keşan’da başarılı bir görev süreci geçirip Tekirdağ’a Cumhuriyet Savcısı olarak atanan Alper Arıtan’ı ziyaret ettik. Bizler hemşehrilerimizin ve Keşanımızda görev yapan idarecilerimizin başarıları ile gurur duyuyoruz.”

Bölgenin gelişimi ve gençlere sunulabilecek katkılarla ilgili Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ile görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “Bölgemiz ve gençlerimizin gelişimi için ortak şekilde yapabileceğimiz projelerle ilgili istişarelerde bulunduk; bilimsel, kültürel, sanatsal ve sosyal projelerde işbirliği yapacağız. Rektörümüze sıcak karşılaması, bölgemizin kalkınması ve gelişimi için gösterdiği büyük gayretler nedeniyle çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

“BÖLGEMİZİ HAK ETTİĞİ SEVİYEYE ÇIKARMAK İÇİN GÜÇBİRLİĞİ YAPARAK ÇALIŞIYORUZ”

Bir diğer ziyaretinin de Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel oladuğuna işaret eden Mustafa Helvacıoğlu, “Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel’i makamında ettiğimiz ziyaretin ardından şehir turu yaptık, çalışmaları yerinde inceleyerek yeni hazırlıklarımız için fikir ve proje paylaşımlarında bulunduk. Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel ile birlikteliğimizi güçlendiriyor; yeni çalışma hazırlıkları için fikirlerimizi ve projelerimizi paylaşıyoruz.” dedi.

Tekirdağ ziyaretleri kapsamında ardından AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile Süleymanpaşa AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sezai Çetin’i ziyaret eden Mustafa Helvacıoğlu, “Bölgemizin gelecek vizyonunu geliştirmek için fikir alışverişinde bulunduk; bölgemizi hak ettiği seviyeye çıkarmak adına, vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için güçbirliği yaparak çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’a da ziyarette bulunan Başkan Helvacıoğlu, bu ziyaretle ilgili de şunları söyledi: “Tekirdağ il Başkanımız Mestan Özcan’ı Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç ile ziyaret ettik; Keşanımıza, şehrimize ve bölgemize en iyi hizmeti sunabilmek için birlikte çalışıyoruz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ