Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİ AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER PROJE YARIŞMASI’NA KATILIYOR

KEŞAN BELEDİYESİ AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER PROJE YARIŞMASI’NA KATILIYOR
  • 11.01.2020
Reklam

Keşan Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Aytaç Onur Akay, 15-16 Ocak 2020 tarihlerinde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’nde düzenlenecek olan proje yarışmasına 2 proje ile başvuruda bulunduklarını söyledi.

Organizasyonun Ankara ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda Cumhurbaşkanlığı öncülüğünde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteği ile düzenlendiğini belirten Akay, Yarışmaya katıldığımız 2 projemizde çok beğenildi ve değerlendirmeye alındı. Projelerimizin dereceye girmesi halinde fikir ödülü olarak 500 bin TL kazanacağız. Fikir ödülü almamız halinde ise ödül alan projemizin uygulama aşamasına geçeceğiz. Projemizi 1 yıl içerisinde ilçemizde hayata geçireceğiz.  Bu aşamada da yapılacak olan yarışmada 1’inci olan projeye 5 milyon, 2.’ye 3 milyon ve 3. olan proje ise 2 milyon TL ödül kazanacak.” dedi.

Yarışmaya katıldıkları projelerin daha önce hiçbir belediye tarafından uygulanmadığına dikkat çeken Aytaç Onur Akay, Keşan Belediyesi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceklerini bildirdi.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ