Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİ TOPTANCI HALİ’NDE SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYULARAK SATIŞ YAPILIYOR

KEŞAN BELEDİYESİ TOPTANCI HALİ’NDE SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYULARAK SATIŞ YAPILIYOR
  • 06.04.2020
Reklam

Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nde sosyal mesafe kurallarına uyularak satışlar gerçekleştiriyor.

Keşan Belediyesi Toptancı Hali Sorumlusu Göksel Başaran, Corona Virüs tedbirleri kapsamında Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nin haftada 3 gün dezenfekte edildiğini hatırlattı ve Hal’de satışların sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirildiğini bildirdi.

Haldeki esnaf ve tüccarlar ile alışveriş yapmaya gelenlerin zabıta tarafından Corona Virüs tedbirlerine uyması ve sosyal mesafeye dikkat ederek alışveriş yapması konusunda uyarıldığını belirten Başaran, ayrıca tüccar ve esnafın sürekli olarak ateşinin ölçüldüğünü ifade etti.

Keşan Belediyesi Toptancı Hali’nin sabah 06.00’da açıldığını ve öğleden sonra 15.00’te sebze ve meyve alımının sonlandırıldığını kaydeden Göksel Başaran, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Hal’de düzenli olarak dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışması yapıldığının altını çizdi.

Başaran, Hal’de gerekli tüm tedbirlerin alındığına vurgu yaparak gönül rahatlığıyla Hal’den alışveriş yapılabileceğini aktardı.

Göksel Başaran, vatandaşların sağlıklı ve güvenilir gıda ürünlerine ulaşması için çalışmalarını hassasiyetle sürdüreceklerini dile getirdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ