Reklam
Reklam

KEŞAN DOÇEK İLE MALKARA ELMALI MAHALLESİ VOLEYBOL TAKLARI MÜCADELE ETTİ

KEŞAN DOÇEK İLE MALKARA ELMALI MAHALLESİ VOLEYBOL TAKLARI MÜCADELE ETTİ
  • 14.12.2023
Reklam

Keşan Doğa ve Çevre Kültür Derneği (DOÇEK) Voleybol Takımının bu haftaki konuğu, Malkara Elmalı Mahallesi Voleybol Takımı oldu.

Heyecanlı ve başa baş geçen karşılaşmayı Keşan DOÇEK Voleybol Takımı, 3-2’lik set sonucuyla aldı.

Yüksek tempoda oynanan maçta seyirciler her iki takımın da yapmış olduğu estetik ve centilmen hareketlerde tezahüratlarını eksik etmedi.

Maç sonrası düşüncelerini belirten Keşan DOÇEK Başkanı Hakan Eşme, sporun günümüzde gittikçe unutulan dostluk, arkadaşlık ve fair-play gibi değerlerini sahada yaşatmak istediklerini, yenseler de yenilseler de her durumda dostluğun kazanacağı maçlar yaptıklarını belirterek, “Elmalı Mahallesi voleybolcularına ve onları bir araya getiren Elmalı eski muhtarı Hasan Çinko’ya; maçı adilane yöneten hakemlerimize, spora dair estetik hareketlerde tezahürat ve desteğini coşkuyla sahaya yansıtan seyircilerimize de en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Keşan DOÇEK Voleybol Sorumlusu Fatih Duman da, takımın antrenmanlar ve maçlar ile yeni karşılaşmalara hazırlandığını, sporun bir şiddet değil bir centilmenlik olduğunu ilke olarak ele alıp maçlara çıktıklarını belirtti.

Duman, “Önümüzde sıkı bir turnuva maratonu var ve hazırlıklarımız devam ediyor.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ