Reklam
Reklam

“KEŞAN HALKININ REKLAMA, ŞOVA, TAKİPÇİYE DEĞİL; HİZMETE İHTİYACI VAR”

“KEŞAN HALKININ REKLAMA, ŞOVA, TAKİPÇİYE DEĞİL; HİZMETE İHTİYACI VAR”
  • 26.08.2020
Reklam

Keşan Belediye Meclisi’nin CHP’li üyeleri tarafından bugün yapılan yazılı basın açıklamasında, Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nde bozulan beton yolun yeniden yapılması nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na eleştiride bulundu.

“HİÇBİR ZAMAN YAPILANLARA KARŞI OLMADIK”

“Keşan halkının vakti ve nakdi boş yere, bir inat uğruna harcanmamalıdır.” şeklinde başlayan açıklamada şunlar ifade edildi: “Sayın AK Parti’li Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu; sözleşme imzalanırken ayrı, proje çizilirken ayrı, kazılırken ayrı, yapılırken ayrı, açılırken ayrı ritüeller ile adeta bir şovmen edasıyla sosyal medyalarda takipçi ararken uzunca bir süre kapatılarak ve Keşan Küçük Sanayi Sitesi’ne ulaşımı kısıtlayarak yapılan yollarımız, ne yazık ki sadece birkaç hafta trafiğe açık kalabildi.

Hiçbir zaman yapılanlara karşı olmadık. Halkın parasının boşa harcanmaması gerektiği ve yapılan her işin yıllar boyu sağlıklı bir şekilde halka hizmet etmesi gerektiğini defalarca dile getirdik. Fakat Sayın AK Parti’li Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu her şeyi kendisinin bildiğini düşünüp, sanki biz kendisine kumpas kuruyormuşuz edasıyla ısrarla bu yolu kendi istediği zamanda ve kendi istediği şekilde yaptı. Görüyoruz ki sonuç ortada. <Bunlar yol yapmayı unutmuşlar!> deyip de yaptığı yolun 5. gününde paramparça olduğunu görmek, umarız Sayın Başkana bir ders olmuştur.”

“KEŞAN HALKININ REKLAMA, ŞOVA, TAKİPÇİYE DEĞİL; HİZMETE İHTİYACI VAR”

Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun basında ve sosyal medya hesaplarında sürekli çalışkanlığından bahsettiği ifade edilen açıklamada, “Kendisini uyaralım. Keşan halkının reklama, şova, takipçiye değil; hizmete ihtiyacı var. Sayın başkana tavsiyemiz şudur; bir işi yapmadan önce bilen bir kaç kişiye sorup düşünün, gerekirse uzun uzun düşünün. Geriye dönüşü zor olan işler yapacaksanız. Düşünmek en kolay ve en güvenli yöntemdir. Bin düşünün bir yapın. Sayın Başkan, şunu bilin; herkes yanılabilir, herkes yanlış yapabilir, ama bunu değiştirmenin, bir daha yapmamanın en kolay yolu düşünmektir ve iletişim kurmaktır.” denildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ