Reklam
Reklam

KEŞAN İDMANYURDU SPOR, BEKİR COŞKUN VE NURİ KURT’A EMANET

KEŞAN İDMANYURDU SPOR, BEKİR COŞKUN VE NURİ KURT’A EMANET
  • 27.10.2021
Reklam

Keşan İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Taner Karatepe, bugün düzenlediği basın toplantısında, antrenörler Bekir Coşkun ve Nuri Kurt ile anlaştıklarını bildirdi.

Saat 14.00 sıralarında başlayan basın toplantısına; Taner Karatepe, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Çakır, Bekir Coşkun ve Nuri Kurt katıldı.

“Mutluyum, gururluyum; 2 yıl ardı ardına gelen şampiyonluklarımızdan sonra Nuri Kurt ve Bekir Coşkun hocamız ile anlaşmaya vardık.” diyen Karatepe şunları ifade etti: “Şampiyonluk hedefiyle yola çıktık. Bütçesi bizim 3-5 katımız olan takımlarla mücadele edeceğiz. İyi bir futbol oynamaya çalışacağız. Kulübümüzdeki 3-4 kardeşimizi daha büyük takımlara kazandırabilirsek, ne mutlu bize. Nuri ve Bekir hocalarımızla anlaşmaya vardık. Hayırlısı olsun.” dedi.

Nuri Kurt da amaçlarının Keşan’a yakışır bir takım ortaya çıkarmak olduğunu belirterek, “Savaşan bir takım yaratmak istiyoruz. Arkadaşlarına, hocalarına, yöneticilerine, rakiplerine ve çevresine saygılı oyuncularla bir takım kurma istiyoruz. İnşallah, takımımızı güçlü rakiplerimize rağmen, iyi yerlere getireceğiz. Tüm rakiplerimize başarılar dileriz.” diye konuştu.

Ekim ayı başında antrenmanlara başladıklarının altını çizen Bekir Coşkun, şöyle dedi: “25 futbolcumuzla yola çıkıyoruz. Geçen yıl elde ettiğimiz başarıyı devam ettirmek istiyoruz. Keşanımıza iyi bir takım yaratmak amacındayız. İnşallah bu yıl da başaracağız.”

Yönetim Kurulu Üyesi Erol Çakır da yeni sezonun kazasız bir şekilde atlatılmasını ve tüm takımlara başlarılar diledi.

Ligin 8’erli 2 gurupta devam edeceğini, gurup birincilerinin tek maç usulü ile play off oynayacağını ve kazanan takımın bölgesel amatör lige yükseleceğini kaydeden Taner Karatepe, sezonun ilk maçında 7 Kasım’da Çarşıspor ile karşılaşacaklarını söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ