Reklam
Reklam

KEŞAN İLÇE EMNİYETİN DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

KEŞAN İLÇE EMNİYETİN DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
  • 07.10.2023
Reklam

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, ilçe genelinde ‘şok uygulama’ yapıldı.

5 Ekim 2023 Cuma günü 21.30-23.00 saatleri arasında yapılan uygulamada; 187 kişinin GBT sorgusu yapılırken, F.K’nin ‘uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama’ suçundan; M.D.S’nin ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokma’ suçundan aranma kayıtları olduğu tespit edildi. Uygulamada, T.O’nın üst aramasında ise uyuşturucu  madde ele geçirildi.

1 kahvehanenin kontrol edildiği uygulamada, 23 aracın sorgusu yapılırken, 5 araca çeşitli maddelerden toplam 2.695 TL trafik idari cezası kesildi.

Polis ekipleri Keşan’daki 5 okul çevresinde yaptığı uygulamada 32 kişiyi sorgularken, 2 kıraathane ve 2 tekel bayiini de kontrol edildi.

Keşan’da bir masaj salonunu denetleyen ekipleri, 3 Kenya 1 Uganda uyruklu toplam 4 kadının çalışma izini olmadan çalıştırıldığı tespit etti. İş yeri ve yabancı uyruklu şahıslar hakkında gerekli idari işlem başlatılarak, yabancı uyruklu 4 kadın sınır dışı edilmek üzere Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğüne sevk edildi.

Keşan-İstanbul kara yolu üzerinde göçmen kaçakçılığına yönelik uygulama yapan ekipler,

136 kişinin ve 45  aracın sorgulamasını yaptı. Bir otobüste yapılan kontrolde 4 Filistin uyruklu pasaportsuz göçmen yakalanarak, işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğüne sevk edildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ