Reklam
Reklam

KEŞAN İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA AYŞE DENİZ GETİRİLDİ

KEŞAN İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞINA AYŞE DENİZ GETİRİLDİ
  • 29.04.2021
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, bugün yaptığı basın açıklamasında, gündeme dair değerlendirmede bulundu.

Saat 14.30 sıralarında başlayan basın açıklamasına, Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Ayşe Deniz de katıldı.

Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Sarıkeçe, COVID-19’la mücadele kapsamında uygulanan 17 günlük kapanma kararının yanlış zamanda yapıldığını bildirdi.

Kadın Kolları Başkanı Özlem Karameşe’nin bazı şahsi olumsuzluklar nedeniyle görevini Ayşe Deniz’e bıraktığını kaydeden Zafer Sarıkeçe, Karameşe’ye emeklerinden ötürü teşekkür ederken, Deniz’a de çalışmalarında başarılar diledi.

Ramazan ayı nedeniyle 350 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunduklarının altını çizen Zafer Sarıkeçe, bu konuda emeği geçen partililere ve mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

DENİZ: “KAPATILMA OLUYOR AMA BUNLARIN ÖNLEMİ NEDEN ALINMIYOR”

Kadın Kolları Başkanı Ayşe Deniz de kendisine verilen bu görev nedeniyle teşekkür etti ve şunları söyledi: “Kapanıyorsunuz ama tüm vergi alımları devam ediyor. Benim sektörüm 15 gündür kapalı ama ben stopajımı ödüyorum, vergimi ödüyorum, yarın BAĞ-KUR, sigortası var ama bunların hiçbir ötelenmesi yok. Tamam, kapatılma oluyor ama bunların önlemi neden alınmıyor? İşverenler de mağdur oluyor. Kapatılmadan önce bunun önlemlerinin alınması gerekiyordu. 3 gündür İstanbul buraya akıyor. 15-20 gün sonra vakalar burada bir daha pik yapacak. Sonradan belki de yine bizler açılmayacağız. O zaman ne olacak? Kapattıysan İstanbul’u da kapat, o gün itibari ile bölgelerin giriş çıkışları da kapansın. Onlar kapanmıyor, buraya üç gündür akın var. Onlar buradan gidecek, Keşan yine pik yapmış olarak kalacak. Bu nereye kadar gidecek? Yaz da böyle mi geçecek?”

Türkiye gündemi ile ilgili değerlendirmesine devam eden Sarıkeçe, şunları ifade etti: “Bildiğiniz gibi gündem konularımız var. Satandart normal demokratik bir ülkede 50 yılda olabilecek olayalar bizde iki hafta gerçekleşiyor. Toplum olarak da hafıza konusunda sıkıntılarımız var, unutabiliyoruz.  128 milyar dolar bitmeden bakanımızın kendi bakanlığı ile ticaret yapması ile ilgili bir haber çıkıyor. Hemen akabinde kripto para vurgunu oluyor. Tosuncuk cennetiyiz, gelen çarpıyor, giden çarpıyor.”

Zafer Sarıkeçe’nin açıklamasının tamamını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ