Reklam
Reklam

KEŞAN MERKEZİNDE ÖZ KIZINI PAZARLAMIŞ…

KEŞAN MERKEZİNDE ÖZ KIZINI PAZARLAMIŞ…
  • 27.06.2019
Reklam

Yukarı Zaferiye Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde bir evde fuhuş yapıldığı iddiaları üzerine harekete geçen polis, olayı takibe aldı ve öz kızına fuhuş yaptıran anne tutuklandı.

Olay şöyle gelişti: Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Hastane Caddesindeki bir evde fuhuş yapıldığı yönünde ihbar geldi. İhbarı değerlendiren polis ekipleri, evin çevresindeki esnaf ve apartman sakinleriyle irtibat halinde çalışmaya başladı.

26 Haziran 2019 Perşembe günü saat 19.15 sıralarında eve iki kişinin fuhuş amaçlı girdiği bilgisini alan polis, ikamet yakınında beklemeye başladı. İki kişi, ikametten çıkışlarında polis tarafından durduruldu ve kimlik kontrolü yapıldı. Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliğine götürülen iki kişi, buradaki ifadelerinde olayı doğruladı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliğine götürülen iki kişi, buradaki ifadelerinde olayı doğruladı.

Y.U. ifadesinde, ismini G. olarak bildiğini 50-55 yaşlarında kişiye para vererek, aynı evde bulunan 30-35 yaşlarındaki ismini C. olarak bildiği kadınla cinsel beraberlik yaşadığını itiraf etti. E.E. ise ifadesinde, ilişkiye girmediğini, sadece arkadaşı Y.U’nun ilişkiye girdiğini belirtti.

Olayla ilgili, Keşan Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda adli işlem başlatıldı. Yapılan incelemede ise; 50-55 yaşlarında G. isimli kadının G. E, 30-35 yaşlarında C. olarak bilinen kadının ise isminin D. Ö. olduğu ve G.E. isimli şahsın öz kızı olduğu tespit edildi.

Olayla ilgili olarak D. Ö.  isimli kadının mağdur ifadesi alınmış, anne G. E. ise şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı.

Şüpheli G.E, bugün yapılan işlemlerinin ardından, Keşan Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. Burada ifadesi alınan G.E, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Edirne Kapalı Cezaevine konuldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ