Reklam
Reklam

KEŞAN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN 3 YENİ İNDİRİM PROTOKOLÜ

KEŞAN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN 3 YENİ İNDİRİM PROTOKOLÜ
  • 29.07.2020
Reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Keşan’ın ekonomisini canlandırmak adına başlattığı indirim protokollerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu çerçevede; Oda üyelerinin yararlanabileceği Nevzat Kahraman Koleji, Oan Akademi ve Arçelik Yetkili Servis’i Sadıkoğlu Satış ve Servis Hizmetleri Firmalarıyla İndirim Protokolü imzalandı.

Oda üyelerimizin Nevzat Kahraman Koleji’inde %25, Oan Akademi’de %5 ve Arçelik Yetkili Servis’i Sadıkoğlu Satış ve Servis Hizmetleri’nde %20 (indirim uygulanmış fiyatlar Yerinde Bakım (İç Ünite) 120TL, Genel Bakım (İç-Dış Ünite) 180TL) yararlanabileceği İndirim Protokolü hayata geçti.

İmza protokolü; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu üyeleri Sevtap Engin, Cüneyt Yüksekdağ, Uğurcan Urgan, Genel Sekter Erdem Başak, Nevzat Kahraman Koleji Yetkilisi Ömer Alper Tunga Yaşar, Oan Akademi Yetkilisi Sertan Yarar ve Arçelik Yetkili Servis’i Sadıkoğlu Satış ve Servis Hizmetleri Firma Sahibi Sadık Gamsız’ın katılımı ile yapıldı.

Keşan TSO’da gerçekleşen imza protokolünde konuşan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, “Ülkemizin COVİD-19 salgınından kaynaklı yaşadığı ekonomik sıkıntılar sebebiyle ilçe ekonomimizi canlandırmak adına başlattığımız indirim protokollerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İlçemizin ekonomik hayatını canlandırmak amacıyla; odamıza başvuran üyelerimiz ile indirim protokolü imzalıyoruz. Tüm üyelerimiz protokollerde bahsi geçen ürün ve hizmetlerde belirlenen oranlarda indirim kazanıyor. Bu sayede ürün ve hizmetlerden yararlanan üyelerimiz tasarruf edecek ve protokol imzaladığımız üyelerimizin de satışları artacak. Bölgemizin ticaret hayatında hissedilebilir canlılık sağlanacaktır. Bundan sonra da kurumsal anlamda indirim protokolü çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz. Odamıza kayıtlı üyelerimizden faaliyette bulundukları alandaki ürün ve hizmetleriyle ilgili yapmak istedikleri kampanya ve/veya indirimlere yönelik odamız ile işbirliği yapmak için tüm istekli üyelerimizi davet ediyoruz. Bu protokollerin sayısı yeterli hale geldikten sonra Keşan TSO üye kartı çalışmalarımıza başlayacağız. Bu kartla da hedefimiz üyelerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerde kalıcı indirim sağlamaktır. Bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ