Reklam
Reklam

KEŞAN TSO HEYETİ, “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARINI ZİYARET ETTİ

KEŞAN TSO HEYETİ, “BAYİM OLUR MUSUN?” FUARINI ZİYARET ETTİ
  • 14.10.2019
Reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), üye firmaları ve çalışanlarından oluşan 60 kişilik heyetle, “Bayim Olur Musun?” fuarını ziyaret ettik.

Keşan TSO heyeti, 13 Ekim Pazar günü saat 08.00’de Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden üye firma temsilcileri ve çalışanlarından oluşan 60 kişilik grubun yer aldığı iki otobüs ile İstanbul CNR Fuar Merkezine hareket etti.

Bu yıl 17.si gerçekleştirilen ‘Bayim Olur Musun?’ fuarı, yeni iş fırsatlarını değerlendirip gelişen iş vizyonlarını üyeleriyle birlikte takip etti. Geçtiğimiz yıllara oranla bu yıl franchising veren firma sayıları az olmasına rağmen ilgi büyüktü.

Keşan TSO tarafından gerçekleştirilen fuar ve iş gezisi programı ile ilgili açıklamalarda bulunan Keşan TSO Meclis Kâtip üyesi Hüseyin Cinoğlu, Franchising ve Markalı Bayilik Fuarının bu yıl CNR Fuar Merkezinde 17. kez düzenlendiğini belirterek, şunları söyledi: “Dünya’da Yeni Gelişen İş Vizyonlarını Keşan TSO üyeleri olarak Takip Etme Fırsatı Yakaladık. ‘Bayim Olur Musun?’ fuarını Keşan, İpsala ve Enez’den katılan girişimci üyelerimiz ve üye firmalarımızın çalışanları ile birlikte ziyaret ettik. İstihdam ve yeni iş alanları oluşturulması anlamında ekonomiye önemli katkılar sağlayarak, katılımcı sayısı ve yarattığı iş hacmi açısından da her geçen yıl önemini arttıran fuarda stantları ziyaret ederek yeni iş fırsatlarını değerlendirip, dünyada yeni gelişen iş vizyonlarını da üyelerimiz ile birlikte takip etme fırsatı yakaladık. Franchising veya bayilik veren firma sayıları az olmasına rağmen ilgi büyüktü. Burası ekonominin tam ortasında olan ve marka olmayan ürünlerin marka olmasına yol açan, yön gösteren ve onlara öneri getiren bir platformdur.

Ulusal ve global ölçekte 200’den fazla markaya ev sahipliği yapan, farklı ülkelerden de katılımın olduğu fuarın amacı işletmelerin büyümesi ve zincirleşmesi, yeni iş ortakları bulmak ve marka değerini arttırmak ise fuarın ana teması.”

“MARKALARIMIZA DEĞER KATMAK”

Açıklamasının devamında, markaların ulusal ve uluslararası platformlarda yer almasının oldukça önemli olduğuna dile getiren Cingoğlu, “Bölgemizin en önemli kaynağı girişimciliktir. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek için girişimciliğimizi kullanmak ve markalarımıza değer katmaktır.” dedi.

Hüseyin Cinoğlu, “Franchising sistemi, markalı perakendeciliğine yeni vizyon kazandıran çağdaş bir işletme şeklidir. Başarısını ispatlamış markaların girişimci ruha aktarılmasını destekliyoruz, ülke ekonomisi başta olmak üzere, bölgemizdeki yatırımcıların markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda yer edinmesine ve rekabet şansı yakalamalarına da katkı sağlıyor.” şeklinde konuştu.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ