Reklam
Reklam

ORHAN TEMİZ: “BU ARIZAYI YAPIN VE BİZİ DE BU ÇİLEDEN KURTARIN”

ORHAN TEMİZ: “BU ARIZAYI YAPIN VE BİZİ DE BU ÇİLEDEN KURTARIN”
  • 30.06.2021
Reklam

Paşayiğit Mahallesi halkı, sık sık yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle mağduriyetlerini dile getirdi.

Sitemize ulaşan mahalle halkı, elektriklerin hemen hemen her gün 8-10 defa belirli aralıklarla kesildiğini söyledi ve “Yeter artık’” diyerek tepki gösterdi.

Paşayiğit Mahallesi’nde ikamet eden engelli Orhan Temiz de elektriklerin sık sık kesilmesine tepki göstererek, engelli olduğu için yatağının ve diğer kullandığı aletlerinin elektrikle çalıştığını ancak kesintilerden ötürü aletlerin arızalanmaya başladığını bildirdi.

“BU KADAR ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞAMADIK”

Bu kadar elektrik kesintisinin geçmiş yıllarda yaşanmadığını kaydeden Temiz, “Yattığım yatağa elektrikli bir alet ile hava pompalanıyor. Elektrikler sık sık gidince kullandığım makineler de arıza yapmaya başlıyor. Biz bu kadar elektrik kesintisi yaşamadık. Elektrik arıza hattını aradığımızda çoğu zaman telefonlara bakılmıyor, bakılsa da doğru düzgün bir cevap alamıyoruz. Yetkililere seslenmek istiyorum; eğer ki bir arıza varsa bu arızayı yapın ve bizi de bu çileden kurtarın.”

Elektrik kesintilerinin neden yaşandığını bilmediklerini ifade eden Orhan Temiz, Keşan’ın idari amirlerini de bu konuyla ilgilenilmesi için göreve davet etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ