Reklam
Reklam

KEŞAN TSO ÜYELERİ 6 AY BOYUNCA KARGODAN 3’TE 1 FİYATINA HİZMET ALACAK

KEŞAN TSO ÜYELERİ 6 AY BOYUNCA KARGODAN 3’TE 1 FİYATINA HİZMET ALACAK
  • 02.08.2019
Reklam

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), MNG Kargo ile üyelerine maliyetlerinde katkı sağlamak için protokol imzaladı.

Bugün saat 12.00’de Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşen protokol imza törenine; Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Arıkan, Yönetim Kurulu Sayman üye Yusuf Cemil Çakıcı, Yönetim Kurulu üyesi Uğurcan Urgan, MNG Kargo Keşan Şube Sahibi Adnan Akıncıoğlu ve MNG Kargo Bölge Müdür Yardımcısı Okan Savaş katıldı.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, MNG Kargo ile birlikte üyelerine kolaylık sağlamak anlamında çalışma yaptıklarını ve bugün burada bu nedenle birlikte olunduğunu söyledi.

Protokolle ilgili bilgiyi ise Kadir Mutaf verdi. Mutaf, “Oda ve üyelerimizin aynı zamanda ticaret faaliyetlerinin ekonomik olarak bazı hizmetlerden katkı alması odadaki görevlerimizin önceliklerinden biri. Daha önce yaptığımız çalışmalarla bu tip anlaşmalarla bu fayda bir nebze de olsa üyelerimize getirmiş olduk. Uzun bir çalışma sürecinden sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde resmi taşıyıcı kurumu ve aynı zamanda MNG Kargo ile bir anlaşma yaptık. Neticesinde de oda üyelerimize çok avantajlı kargo taşıyıcılığı olacak. TSO üyelerine katkı sağlayacak fiyat anlaşması oldu. Emeği geçen Bölge Müdür Yardımcısı Okan Bey’e, Adnan Bey’e ve oda personelimize çok teşekkür ederiz. Bu anlaşma 2019 sonuna kadar sürecek yani 6 aylık bir zaman dilimini kapsıyor. Umarım ileriki yıllarda üyelerimize daha fazla katkı sağlarız.” dedi.

Yaklaşık iki aydır TSO Yönetim Kurulu ile istişare halinde olduklarını dile getiren MNG Kargo Keşan Şube Sahibi Adnan Akıncıoğlu, “E-ticaretin son günlerde ülkemizde gelişmesinden dolayı, Keşan bu konuda biraz yavaş kalıyordu. Gerek kargo da gerek sosyal medya veya internet üzerinden aktif olarak reklam yaparken 10 TL’lik ürünü 10 TL’lik kargo bedeli ile yollar gibi bir izlenim vardı. Odamızın aktif olarak bin 900 üyesi var. ‘Bir elin nesi var iki elin sesi var.’ diyerek çalışmaya başladık. Ciddi bir fiyat indirimi aldık. 3’te 1 gibi fiyat indirimi. E-ticaret üzerinden bölgedeki esnafın daha iyi yararlanması için kargo maliyetlerini düşürdük. Bu protokolden sonra üyeler sosyal medyada ya da internet sitelerinde kendilerinin reklamını yaparak daha fazla mal satabilecek hale gelecek.” şeklinde konuştu.

Akıncıoğlu, indirimden yararlanmak isteyen üyelerin yanında getirmesi gereken belgeleri de şöyle sıraladı: “Vergi levhası, kimlik fotokopisi, imza sirküsü, ticaret sicil gazetesi ve 2019 faaliyet belgesi. Vereceğimiz e-mail adresine üyeler mail yoluyla iletecek. E-mail yolu ile yapamayan işletmeler de geldiğinde anlaşmayı yapacağız.”

 

Konuşmaların ardından Keşan TSO Yönetim Kurulu İsmail Şapçı ve MNG Kargo Keşan Şube Sahibi Adnan Akıncıoğlu protokole imza atarak, hayırlı olmasını diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ