Reklam
Reklam

“KEŞAN’A YATIRIMLARI, DESTEKLERİ SÜRDÜRECEĞİZ”

“KEŞAN’A YATIRIMLARI, DESTEKLERİ SÜRDÜRECEĞİZ”
  • 24.09.2021
Reklam

Bugün Edirne’ye ziyarette bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Edirne’deki programının ardından Keşan’a geldi.

Saat 17.30 sıralarında, Edirne Valisi Ekrem Canalp, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ile birlikte Keşan’a gelen Bakan Abdulhamit Gül, ilk olarak Keşan Adalet Sarayı’na ziyarette bulundu.

Bakan Gül’ü, Keşan Kaymakamlığı’na vekalet eden İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Sesli, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan ve partililer ile savcı ve hakimler karşıladı.

Keşan Adalet Sarayı önünde toplu fotoğraf çekilmesinin ardından, basına kapalı olarak bir toplantı gerçekleşti.

Bakan Abdulhamit Gül, buradaki ziyaretinden sonra Keşan Belediyesi’ne geçti.

Keşan Belediyesi girişinde belediye başkan yardımcıları ve daire amirleri tarafından karşılanan Gül, daha sonra Başkanlık makamına geçti.

“KEŞAN’A YATIRIMLARI, DESTEKLERİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Belediye Başkanlığı makamındaki ziyareti sırasında kısa bir açıklamada bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, şunları söyledi: “Keşan’ın hem insanını hem de coğrafyasını görmek mutluluk verici. Keşan’da değerli belediye başkanımızın yine çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Keşanlı hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın verdiği destekten dolayı da teşekkür ediyorum. Hem merkezi hem de yerel yönetim olarak Keşanlı vatandaşlarımıza, hemşerilerimize her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Adalet hizmetleri bakımından adliyede de talepleri aldık. Bu konuda da Keşan’a yatırımları, destekleri sürdüreceğiz. Ben bu vesileyle tüm Keşanlı hemşerilerime selamlarımı, saygılarımı iletiyorum. Ağır ceza mahkemesi ve adliyenin genişletilmesiyle ilgili tüm çalışmaları aldık, talimatlarını bizimle alakalı olanlarla, bakanlığımızı ilgilendiren konuların talimatlarını verdik. Diğerlerini de yine takip edeceğiz. Biz burada daha çok yatırım, okul, çocuklarımız gençlerimiz daha güzel hizmetleri sürdüreceğiz. Adliyenin genişletilmesi de gündemimizde. Diğer konularla ilgili de yeni gelişme olunca takip edeceğiz.”

Keşan Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette, yerel müzisyen ekibi tarafından Neşet Ertaş ve Zeki Müren’in ölüm yıldönümleri nedeniyle mini bir konser verildi.

Bakan Abdulhamit Gül, Belediye’den sonra MHP Keşan İlçe Başkanlığı ile AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

İlk olarak MHP Keşan İlçe Başkanlığı’na gelen Bakan Gül, İlçe Başkanı Adnan İnan ve ekibi tarafından karşılandı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, daha sonra AK Parti Keşan İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Bakan Gül, AK Parti İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında bir konuşma yaptı.

“HÜKÜMET OLARAK KEŞAN’IN YANINDAYIZ”

Cumhur İttifakı’na verdiği destekler için tüm Keşan halkına teşekkür eden Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, şunları dile getirdi: “Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde her alanda tüm vatandaşlarımızın ve hemşerilerimizin yanında olan bir hükümet var. 19 yıldır Türkiye’yi daha da büyüten, geliştiren, kalkındıran bir hükümet olarak yolumuza devam ediyoruz. Keşan’ımızda da hem merkezi hükümetin çok büyük imkânları ve yatırımları söz konusuydu. Bu dönemde AK Parti’ye, Cumhur İttifakı’na verdiği destek için tüm Keşan halkına hasletten teşekkürlerimi, canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Değerli Başkanımızın Keşan’a hizmet yolunda büyük gayretleri var. Milletvekili arkadaşımız, il ve ilçe teşkilatımız, Cumhur İttifakı olarak yine Milliyetçi Hareket Partisi bu anlamda milletimizin gösterdiği bu teveccühü karşılıksız bırakmamak için gece gündüz çalışıyorlar. Bizler de hükümet olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Keşan’ın yanındayız.

Keşanlı hemşerilerimiz ile biriz, beraberiz ve 2023’e emin adımlarla yürüyoruz. Cumhur İttifakı, bu ülkenin geleceğe emin adımlarla yürümesi adına çok önemli bir birlikteliktir. Milli ruhun bir arada olması anlamını taşımaktadır, Cumhurla beraber yol yürüme anlamını taşımaktadır. İl Başkanımızın da öncülüğünde bütün teşkilatlarımız canla başla 2023’e kadar bu çalışmalarını sürdürecek. Milletimize laik olarak yolumuza, siyasetimize devam edeceğiz. Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yine Keşan’ın da, Edirne’nin de ve milletimizin desteğiyle inşallah yeniden Cumhurbaşkanı seçerek Türkiye yoluna emin adımlarla ilerleyecektir.”

MERCAN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ…

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Keşan’daki programı kapsamında dün hayatını kaybeden AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı ve Keşanlı iş insanı Mustafa Mercan’ın ailesine taziyede bulundu.

Mercan Ailesi’ne başsağlığı dileğinde bulunan Bakan Gül, daha sonra Keşan’dan ayrıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ