Reklam
Reklam

KEŞAN’DA BUGÜN MERKEZ VE TÜRKKAL ECZANELERİ NÖBETÇİ

KEŞAN’DA BUGÜN MERKEZ VE TÜRKKAL ECZANELERİ NÖBETÇİ
  • 12.12.2020
Reklam

Türkiye genelinde başlayan hafta sonları sokak kısıtlaması ile birlikte, Edirne merkez, Keşan ve Uzunköprü’de de eczaneler tarafından geniş bölge nöbetçi eczane uygulaması başladı.

Uygulama, COVİD-19 salgını tedbirleri kapsamında başlatılan hafta sonları Cuma gecesi saat 21.00’den Pazartesi sabahı saat 05.00’e kadar devam edecek olan sokağa çıkma kısıtlaması bitine kadar devam edecek.

Bu kapsamında bugün Keşan’da sadece 2 eczane hizmet verecek. Hizmet verecek eczaneler saat 08.30 itibarı ile açılırken, biri akşamüzeri saat 18.30’a diğeri ise Pazar sabahı saat 08.30’a kadar hizmetini sürdürecek.

KEŞAN’DA BUGÜN MERKEZ VE TÜRKKAL ECZANESİ AÇIK

Bugün başlayan ilk uygulama ile birlikte Keşan’da Merkez ve Türkkal eczaneleri hizmet veriyor.

Merkez Eczanesi Cumartesi sabahı saat 08.30’dan Pazar sabahı saat 08.30’a kadar olmak üzere 24 saat açık kalacak. Türkkal Eczanesi ise Cumartesi sabahı saat 08.30’dan Cumartesi günü saat 18.30’a kadar hizmet verecek.

PAZAR GÜNÜ ESKİ NÖBET SİSTEMİ DEVAM EDECEK

Pazar günleri ise daha önce olduğu gibi yine tek eczane nöbetçi olacak. 13 Aralık Pazar günü Keşan’da Güven Eczanesi nöbetçi olacak ve Pazar sabahı saat 08.30’dan Pazartesi sabahı saat 08.30’a kadar tek eczane olarak açık kalacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ