Reklam
Reklam

KEŞAN’DAKİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİCİLERİNDEN BİRLİKTE MESAJI…

KEŞAN’DAKİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİCİLERİNDEN  BİRLİKTE MESAJI…
  • 28.10.2019
Reklam

Keşan’daki spor kulüplerinin yöneticileri, bugün bir araya gelerek birliktelik mesajı verdi.

Keşanspor Kulüp Lokalinde yapılan ve saat 12.30’da başlayan toplantıya; Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Keşan Genç Orduspor Kulübü Başkanı Fatih Uygun, Keşan İdmanyurduspor Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Keşan Kültürspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Gündoğar, Keşan Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Keşan Gücüspor Kulübü Başkanı Fahrettin Savcı katıldı.
Toplantıya katılan kulüp yöneticileri, tek amaçlarının Keşan’ın ismini daha ileriye taşımak olduğunu söyledi ve liglerinde kendi başarıları için mücadele ettiklerini ancak Keşanspor’a her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirtti.

Toplantıda konuşan Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, “Keşanspor Kulübümüz bilindiği üzere bir süredir faal değildi. Dernek statüsünde devam eden ancak Federasyon tarafından tescil olmamış futbol şubesi, kapatılmış bir kulübümüzdü. Uzun yıllar içerisinde hem taraftarımız hem bölgemizin özlediği, özlemle de beklediği Keşanspor’un geri dönüşü, yeniden Keşanspor’un sahaya gelişi bizim için son derece önemli, anlamlı bir o kadar da heyecanlı bir durum. Bu anlamda Keşan’ın, Keşanspor ile beraber tüm kulüplerinin bir arada olduğunu, birlikte olduğumuzu göstermek istedik. Sadece Keşanspor değil, tüm kulüplerimiz için aynı duyguları paylaşıyoruz.
Keşan’da sporun gelişimi için önemli fedakarlıklar yapılıyor. Ciddi emekler veriliyor. Bunun farkındayız. Bu fedakarlıklarla beraber, ‘Birbirimizin yükünü azaltmak, yükünü paylaşmak anlamında nasıl faydalı olabilirizi düşünerek bir araya gelmiştik. Ve bugün son derece anlamlı bir birlikteliği ortaya koyuyoruz. Tribünleri dolduran taraftarların olduğu, futbolun ilgiyle takip edildiği bir ortamı hayal ediyoruz.”
dedi.
Gergin ayrıca, yöneticilerin Keşanspor’la ilgili iyi temennilerinden ötürü de teşekkür etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayan spor kulüplerinin yöneticileri, 3 Kasım 2019 Pazar günü oynanacak Keşan İdmanyurduspor – Keşan Anafartalarspor maçına, tüm taraftarları ve Keşan halkını davet etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ