Reklam
Reklam

KEŞANLI AVUKATLAR TUTAL VE GÜNAY, EDİRNE BAROSU’NUN SEÇİMİNE KATILMAYA HAK KAZANDI

KEŞANLI AVUKATLAR TUTAL VE GÜNAY, EDİRNE BAROSU’NUN SEÇİMİNE KATILMAYA HAK KAZANDI
  • 18.09.2020
Reklam

Ekim ayında yapılacak olan Edirne Barosu 48. Olağan Genel Kurulu’nda Keşan Temsilciliği’ne aday olmak isteyen Av. Deniz Kalfa Günay, Av. Arda Balcı ve Av. Özge Kuru Tutal arasından iki avukatın Edirne’deki seçime gönderilmesi için Keşan Adliyesi Avukatlar Odası’nda seçim yapıldı.

Seçim sonucuna göre Av. Deniz Kalfa Günay 49 oy, Av. Arda Balcı 39 oy ve Av. Özge Kuru Tutal da 50 oy aldı. Bu sonuçlara göre en yüksek ilk iki oyu alan Av. Özge Kuru Tutal ve Av. Deniz Kalfa Günay Edirne’de yapılacak olan seçimlere katılmaya hak kazandı.

Konu ile ilgili görüşlerini sorduğumuz Edirne Barosu Başkan Yardımcısı ve Keşan Temsilcisi Av. Arb. Aylin Arıkan şunları dile getirdi: “Göreve geldiğim 2018 Ekim ayından bugüne kadar başta Edirne Barosu’na ve Keşan’daki meslektaşlarıma hizmet etmekten büyük bir mutluluk duydum. Ayrıca bu dönem Keşan, Edirne Barosu’nda başkan yardımcılığı görevi ile temsil edildi. Bu benim ve ilçem için gurur vericidir. Elimden geldiğince layık olmak için çalıştım. Yeni dönemde de temsilcilik görevini bir başka meslektaşımın yapmasını arzu ettiğim için aday olmadım. Bu kıymetli görevi üstlendiğim dönemde bana destek veren bütün meslektaşlarıma ve iki sene birlikte görev yaptığım Yönetim Kurulu’ma teşekkür ederim. Ekim ayında yapılacak olan Edirne Barosu 48. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlı olmasını temenni eder, bütün aday meslektaşlarıma başarılar dilerim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ