Reklam
Reklam

KEŞANLI YÖNETİCİLERDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA VİDEOLU DAVET…

KEŞANLI YÖNETİCİLERDEN ÜNİVERSİTE ADAYLARINA VİDEOLU DAVET…
  • 14.08.2020
Reklam

HAYALLERİNİZ İÇİN, GELECEK İÇİN ÜNİVERSİTE’DE KEŞAN’I SEÇİN

HAYALLERİNİZ İÇİN, GELECEK İÇİN ÜNİVERSİTE’DE KEŞAN’I SEÇİN#TercihKeşanTüm öğrencilerimizi güzel şehrimiz Keşan’a bekliyoruz. Sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Keşan Belediyesi paylaştı: 12 Ağustos 2020 Çarşamba

Keşan’ın yöneticileri ve iş dünyasının temsilcileri, üniversiteyi kazanan öğrencilerin tercihlerinde Keşan’ı yazmaları için tek yürek olup video klip hazırladı.

Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun öncülüğünde birçok yönetici öğrencilere “Keşan’ı Seçin” mesajı verdi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun girişimiyle Keşan’ın yönetici ve iş dünyası temsilcileri “Gelecek İçin Üniversite’de Keşan’ı Seçin” sloganı ve #TercihKeşan etiketiyle üniversite öğrenci adaylarını Keşan’a davet etti.

KEŞAN, ÜNİVERSİTELİLER İÇİN TEK YÜREK OLDU

Çekilen klipte, İlçenin Belediye Başkanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü,  Emniyet Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Bankası, Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası ile üniversitenin akademisyen ve idarecileri, üniversitede bulunan ve uzmanlık alanlarına yakın bölümlerin isimlerini söyleyerek “Keşan’ı Seçin” dedi.

TRAKYA REKTÖRÜNDEN KEŞANLI YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR

Klip, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun “Tüm öğrencilerimizi Güzel Şehrimiz Keşan’a bekliyoruz. Sizleri, en iyi şekilde ağırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.” sözleriyle sona erdi.

Çekilen klip kısa sürede çok sayıda beğeni toplarken, Trakya Üniversite Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu da hassasiyet ve üniversite öğrencilerine duyarlılıkları nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu ile görüşerek Keşanlı yöneticilere şükranlarını ve memnuniyetlerini iletti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ