Reklam
Reklam

KILIÇDAROĞLU’NUN İSTİFASI İÇİN YÜRÜYOR

KILIÇDAROĞLU’NUN İSTİFASI İÇİN YÜRÜYOR
  • 02.10.2019
Reklam

Ankara’da tedavi gören pankreas hastası 26 yaşındaki oğlu Uğurcan Sönmezer’e destek bulmak için Adana’dan  Ankara’ya yürüyen Ahmet Sönmezer, bu kez de kendisine destek olmayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifası için CHP Genel Merkezine yürüdü.

“Bir partilisine yardım etmeyen Genel Başkanın o koltukta yeri yok. Kılıçdaroğu hemen istifa etmeli.” diyen Sönmezer, CHP Lideri’nin istifa ettirene kadar yürüyeceğini söyledi.

Daha önce de bu yürüyüşleri gerçekleşti   rdiğini söyleyen Ahmet Sönmezer, “İki defa Adana ve Ankara’ya yürüdüm. Şimdi Adana, Ankara, İstanbul, İpsala Gümrük Kapısı’na yürüyorum.” dedi.

Bugün İpsala Gümük Kapısı’na giden ve burada basına açıklamada bulunan Sönmez, İstanbul’a doğru yola koyulduğunda ise Keşan’da mola verdi.

Kilometrelerce yol giden Ahmet Sönmezer’e bu kez de Mira Otel kapılarını açtı.

Burada mola veren Sönmez sitemize yaptığı açıklamada; 2 kez Adana’dan Ankara’ya yürüdüğünü ifade ederek, oğlunun tedavisi için CHP’den hiçbir ses çıkmadığını ve fakat MHP Genel Başkan yardımcısının kendisine bu konuda yardım ettiğini kaydetti.

İsminin verilmesini istemeyen MHP Genel Başkan yardımcısının siyasi partilileri arayarak oğlunu hastaneye kabul ettirdiğinin ve acil olan bazı tedavi masraflarını üslendiğinin altını çizen Ahmet Sönmez, şunları söyledi: “MHP Genel Başkan yardımcımız bana kapısını açtı. Kendisinden Allah razı olsun. Kilometrelerce yol yürüdüm CHP’nin bir yetkilisi de beni aramadı. Yolda yürürken, bir Ülkü Ocakları başkanı bana çok yardımcı oldu. Ülkü Ocakları Başkanına ‘Ben CHP’liyim’ dedim, o da bana ‘Olabilir, sonuçta insansın.’ cevabını verdi. Ses getirmek için yürüyüş yapıyorum sesimi sadece Ülkücüler ve MHP’liler duyuyor. Şimdi de gönül verdiği partimin liderinin istifası için yürüyorum. Kemal Kılıçdaroğlu istifa etmelidir.”

Mira Otel Sahibi Aykut Kömür de, “Adalet arayan herkese kapılarımız açıktır. Ahmet ağabeyimizin yolu açık olsun. Oğluna da acil şifalar dilerim.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ