Reklam
Reklam

KILINÇ: “HEDEFİMİZ; 31 MART 2024’TE YENİ BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZMAKTIR”

KILINÇ: “HEDEFİMİZ; 31 MART 2024’TE YENİ BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZMAKTIR”
  • 10.10.2023
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gerçekleştirilen 4. Olağanüstü Büyük Kongrenin ülkeye hayırlı olmasını diledi.

AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongreye katılan Kılınç, kongrenin büyük bir coşku ve kardeşlik içerisinde gerçekleştirildiğini belirtti.

ANKARA’DA BİR TAKIM ZİYARETLERDE BULUNULDU

Ankara’da, Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Edirne İl Başkanı Belgin İba, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve teşkilat mensupları ile birlikte birtakım ziyaretlerde de bulunduklarını kaydeden Gürcan Kılınç, “Strateji Geliştirme Başkanlığımız, Kültür ve Turizm Bakanlığımız, Gençlik ve Spor Bakanlığımız, İller Bankası Genel Müdürlüğümüz, Müzeler Genel Müdürlüğümüz ve AFAD Başkanlığımız başta olmak üzere birçok siyasi ve bürokrat büyüğümüzü Keşan’ımızı daha da fazla hizmet ile buluşturmak için ziyaret ettik.

Ankara’da yaptığımız ziyaretler ve görüşmelerimiz ile yine Keşan’ımıza birçok kazanım ve hibelerle döndük. Gönül Belediyeciliği anlayışımız ile Keşan’ımızda yaşayan her hemşehrimizi en güzel hizmetlerle buluşturmak için gece gündüz durmak bilmeden yoğun bir çalışmayla, gönlümüzdekini alın teriyle birleştirerek durmak yok yola devam demeye devam edeceğiz.” dedi.

“DEVLETİMİZİN DESTEĞİYLE HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ HİZMETTİR”

Keşan’a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili de Kılınç, şunları ifade etti: “Devletimizin destekleriyle yaptığımız ve yapacağımız; yollarımızla, sona yaklaştığımız OSB’mizle, TOKİ konutlarımız, cadde ve sokaklarımız, parklarımız, spor tesislerimizden, tarihi dokusuna, kültür ve sanattan, kadın istihdamına, meydanlarına kadar eserlerimizi bölgemize kazandırdık. Daha da fazlasını kazandırmaya devam edeceğiz. Keşan’ımız başta olmak üzere bölgemizde ve ülkemizde her gün bir değer yükseltmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Keşan’ımızın geleceği için hayata geçirdiğimiz her yatırım bizim yüz akımızdır. Durmuyor, yorulmuyor her gün daha da fazla kazanım için çalışıyoruz. 55 aydır görevdeyiz. 36 meclisimize, hükümetimizden gelen hibelere de hayır deseydiniz. ‘Hayır’larınızı kendiniz de beğenmiyorsunuz. Siz hayal biz gerçekleri yaşıyoruz. Keşan’ımıza hizmet için 36 meclistir kabul edilen yatırımları görüyorsunuz. Devletimizin desteğiyle her zaman önceliğimiz hizmettir.”

“HEDEFİMİZ; 31 MART 2024’TE YENİ BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ YAZMAKTIR”

AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere de işaret ederek, hem muhalefeti eleştirdi hem de şunları dile getirdi: “Devletimizin destekleri, siyasilerimizin ve belediyemizin gayretleri ile yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerin önüne kimsenin geçemeyeceğini açık yüreklilikle dile getirmek istiyorum. Keşan’ımıza yaptığımız ve yapacağımız hizmetlere karşı rahatsız olduklarını kamuoyundan takip ediyorsunuzdur. Keşan’ımız lig atlıyor. Keşan’ımızın hayat standardını yükselmek için kaliteli hizmet sunmak ve modern bir kent olmasını sağlamak ve vatandaşımızın yaşam kalitesini sürekli artırmak için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her ne kadar muhalefet bizi engellemeye çalışırsa çalışsın, biz yine buna müsaade etmeyeceğiz. 30 yılda bir şey yapmayan, hizmet anlayışını bilmeyen muhalefet zihniyetinin bölgemize hizmet gelmesini engellemeye çalışmasına müsaade etmedik, etmeyeceğiz. Keşan’ımızın gelişimini engelleyemeyeceksiniz!

Ve yine kazanan Keşan olacak…Tüm seçimlerde olduğu gibi hedefimiz 31 Mart 2024’te yeni bir başarı öyküsü yazmaktır. Allah’ın izniyle o gün de bunun en güzel örneğini vereceğiz. Çok şükür AK Parti ve Cumhur İttifakı belediyeciliğinin hakim olduğu her bir ilimiz, ilçemiz, beldemizde gönüller buluşmuş ve kalkınmıştır. Keşan’ımızda da bunun en güzel örneklerini görmekteyiz. Türkiye Yüzyılı vizyonu, hedefimizle de yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Kapısını çalmadığımız hane, halini hatırını sormadığımız vatandaşımız kalmayıncaya kadar daima vatandaşlarımız ile beraber olacağız.

Türkiye Yüzyılında da omuz omuza, samimiyet, tevazu ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam!”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ