Reklam
Reklam

KILINÇ: “SEÇİMLERİMİZDE KAZANAN YİNE PARTİMİZ OLACAKTIR”

KILINÇ: “SEÇİMLERİMİZDE KAZANAN YİNE PARTİMİZ OLACAKTIR”
  • 08.08.2020
Reklam

AK Parti Edirne ilçe teşkilatlarının kongre tarihleri belirlendi.

AK Parti Keşan İlçe Kongresinin 12 Eylül 2020 tarihinde yapılacağı belirtildi. Keşan Belediyesi Pazaryeri Kompleksi’ndeki Tiyatro ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek kongrenin, başlama saati ise 13.00 olarak açıklandı. AK Parti Keşan İlçe Kongresi’nde 400 delege ilçe başkanı ve yönetimin belirlenmesi için oy kullanacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulanan AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, COVİD-19 pandemisi tedbirleri kapsamında ertelenen ilçe kongrelerinin yapılacağı tarihlerin belirlendiği bildirdi.

Kılınç açıklamasında şunları ifade etti: “Çin’de başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 pandemisine karşı ciddi bir mücadele içerisindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan önderliğindeki hükümetimizin almış olduğu tedbirlerin kararlılıkla uygulanması sayesinde, salgına karşı yapılan mücadele süreci bugüne kadar başarılı bir şekilde yönetilmiştir. Bizler de kongre süreci yaşadığımız bugünlerde AK Parti teşkilatları olarak önleyici ve koruyucu olmak üzere çok önemli roller üslendik. COVİD-19 sebebiyle ertelenen 7. Olağan AK Parti Keşan İlçe Kongremizi 12 Eylül 2020 tarihinde yapacağız. İlimizdeki diğer ilçelerimizin de kongreleri Eylül sonuna kadar tamamlanarak ve il kongrelerimizin seçim süreci başlayacaktır.”

“KAZANAN YİNE PARTİMİZ OLACAKTIR”

“Herkesin ortak amacı; partimizin başarısını artırmak ve bayrağımızı yukarılara taşımaktır.” diyen Kılınç, açıklamasını şöyle tamamladı: “Seçimlerimizde kazanan yine partimiz olacaktır. Kongrelerimiz, her zaman olduğu gibi yine birlik beraberlik içerisinde geçecektir. Birlik ve beraberlik olduğu sürece her türlü zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Seçimlerimizin hayırlı olmasını diliyorum.”

Edirne’deki ilçelerin seçim tarihleri şöyle:

Süloğlu – 4 Eylül 2020

Havsa – 4 Eylül 2020

İpsala – 5 Eylül 2020

Enez – 5 Eylül 2020

Meriç – 11 Eylül 2020

Uzunköprü – 11 Eylül 2020

Keşan – 12 Eylül 2020

Merkez – 19 Eylül 2020

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ