Reklam
Reklam

KIŞ DÖNEMI SPORTİF KURSLARI BAŞLADI

KIŞ DÖNEMI SPORTİF KURSLARI BAŞLADI
  • 01.10.2019
Reklam

Keşan Belediyesi Kış Dönemi Spor Kursları, 28 Eylül 2019 Cumartesi günü başladı.

Voleybol, basketbol, jimnastik, pilates branşlarında açılan kurslar, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Kompleksinde veriliyor.

Keşan Belediyesinin çocukların sporla tanışmalarını ve spor yaparak yetişen bireyler olmalarını amaçlayan bir belediye olduğunu belirten Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk, “Kış dönemi sportif kurslarımız başladı. İlçemizde yaşayan çocuklarımızın aktif spor hayatına katılımını arttırmak ve spor yapma kültürünü geliştirmek amacıyla kurslarımızı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızın eğitimli ve sağlıklı gelişmelerini önemsiyoruz. Çeşitli branşlarda hizmet verdiğimiz kurslarımızla çocuklarımızın spor eğitimi alarak, kötü alışkanlıklardan kurtulmasını, spor yaparak sağlıklı bireyler olmalarını amaçlıyoruz.” dedi.

Buruk, bugüne kadar birçok alanda ilçedeki vatandaşlara spor yapma imkanı yaratan Keşan Belediyesinin, pilates kursuyla özellikle Keşan’da ev hanımlarını ve gençleri de spora yönlendirme hedefinde olduğunu kaydetti.

Mürüvvet Buruk, kurslara başvurularla ilgili olarak Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Keşan Belediyesi Atatürk Spor Kompleksine müracaat edilebileceğini ifade etti.

Haziran 2020’de sona erecek kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne 0284 714 11 22 (1262)’den ve Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk’a 0543 215 69 77’den ulaşabiliyor.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ